Előzmények
KataJani | hozzászólásai | válasz erre | 2012.04.25 16:20:18 (364) |
Hétvégén voltunk tekerni. 85 km-t mentünk. 10 m-es távolságalapú track volt beállítva. A GPS (Legend HCX) memóriája 67 % teltséget mutatott. Ezek szerint mi nem tudunk kisebb (5 m) pontosságot beállítani! (?)[ előzmény: (317) Old Fairy, 2012.04.21 11:35:04] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2012.04.21 11:35:04 (317) |
A sötétebb szürke kifogástalan. A világosabb szürkéidet megnéztem. Semmi gond nincsen velük, az admin el fogja fogadni hamarosan. Csak azért nem került be automatikusan, mert az ellenőrző algoritmus egy picit szigorú és azoknál a trackeknél, ahol gyalogosnál 5 illetve kerékpárosnál 10 méter vagy annál nagyobb az átlagos nyomvonalpont-távolság, nem bólint rá.[ előzmény: (316) anettnori, 2012.04.21 10:05:31] |
|
anettnori | hozzászólásai | válasz erre | 2012.04.21 10:05:31 (316) |
A kétféle szürkítés közül melyik az elfogadott? Amelyik még nem, ott hogyan lehet a problémára rákérdezni? |
|
|
|