Előzmények
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2013.01.12 10:49:02 (1361) |
Szerintem sincs korlát. Nekem a 4 éve húzódó OKT összes trackje van benne egy mapszósz fájlban. Igaz jóideje már Heyjoe OKT nyilvántartását használom, de azért ebbe is bemásolgatom.[ előzmény: (1356) DonRazzino, 2013.01.11 22:22:50] |
|
DonRazzino | hozzászólásai | válasz erre | 2013.01.11 22:22:50 (1356) |
Off.kütyük: sajnos nem fogod tudni. Tavaly be akartam rakni kb. 150 túrámat egy fájlba, de a 49.et már nem engedte bemásolni. Esetleg nem tud valaki egy jobb formátumot ajánlani gpx, gdbn kívül? Úgy látszik ezek útvonalpont-korlátosak...[ előzmény: (1350) befi, 2013.01.11 20:15:26] |
|
befi | hozzászólásai | válasz erre | 2013.01.11 20:15:26 (1350) |
Neked is:) Gondolod, ha ilyen egyszerű lenne, akkor kértem volna segítséget? Hogyan kerül egy térképre a három gpx?
[ előzmény: (1348) griffs, 2013.01.11 20:07:40] |
|
griffs | hozzászólásai | válasz erre | 2013.01.11 20:07:40 (1348) |
BUÉK fiatalúr:)
Mapsource eszközök/nyomvonalak összekapcsolása. Kérdezz nyugodtan, ha nem megy, akár mailban is. [ előzmény: (1347) befi, 2013.01.11 19:57:37] |
|
befi | hozzászólásai | válasz erre | 2013.01.11 19:57:37 (1347) |
Segítséget szeretnék kérni. Ma tekertem 92 km-t, de az új GPS-szem /62 stc/ a trekről 3 gpx. fajl-t produkált -külön történet- Hogyan tudom ezeket összeboronálni? kösz. |
|
|
|