Szerintem a pont elszámolása opcióval lehet a legjobban titokba tartani a bejárt pontokat. Erre kellene pl. valami időkorlát, max. 2 hét lehetne az az időpont, amíg lehet egy tracknél kapcsolgatni ezt.
[előzmény: (3166) Gábor75, 2014.12.02 14:54:31]

Gábor75hozzászólásai | válasz erre | 2014.12.02 14:54:31 (3166)
Maximálisan egyetértek!
Annyi technikai változás jó lenne szerintem, hogy az év eleji megosztom-nem osztom pipa lehetőségét felejtsük el. Legyen nyílt, korrekt a verseny az elejétől fogva.
[előzmény: (3165) Attibati, 2014.12.02 14:26:57]

Attibatihozzászólásai | válasz erre | 2014.12.02 14:26:57 (3165)
Blue Mali a szabályok betartásával lett első. Ha valakinek észrevétele van az esetleges visszás szabályokkal kapcsolatban az tegyen javaslatot a megváltoztatásukra és ne a győztes becsületességét, sportszerűségét kérdőjelezze meg.
(Dec. 10 után vinném vésetni a kupát, légy szíves addig juttasd vissza hozzám)
[előzmény: (3164) Mikulás, 2014.12.02 10:45:41]

Mikuláshozzászólásai | válasz erre | 2014.12.02 10:45:41 (3164)
Gratulálok Neked! Őszintén. Ugyanakkor az itt jelenlevők jelentős részének halvány fogalma sincs (akinek nem inge, nem veszi magára, ugye? :-)) hogy milyen "fair playről" papolsz te itt. Sajnos felesleges, nem fogják érteni, mert másképp vannak bekötve. El kell sajnos fogadni és ennak megfelelően lehet eldönteni, hogy az ember akar-e ilyen tipusokkal is versenyezni, vagy nem. (Ez nem vitaindító, nem kérek válaszokat erre. Ez tapasztalat, nem vélemény.)
[előzmény: (3163) karathl, 2014.12.02 09:42:30]

karathlhozzászólásai | válasz erre | 2014.12.02 09:42:30 (3163)
Köszönöm a megelőlegezett gratulációt, de részemről sajnos, ekkor még az eredmények nem futottak be. Az utolsó hét titkolt trackjei most látnak napvilágot. Így a jelenlegi állás szerint, mint második helyezett gratulálok Blue Malinak a győzelemhez. Póker szerű taktikája eredményes volt. A fair play szellemében kár volt titokban tartani pécsi és kecskeméti trackjeit, azt a legjobb logisztikával sem tudtam volna behozni.
Mindezek ellenére elégedett vagyok a 2. hellyel. Miért ? Mert nyugdíjasként eredményesen vettem fel a küzdelmet fiatalabb túrázókkal szemben.
"Ja volt elég ideje"." Ingyen utazhat "- hallom a magyarázatokat. Ezek előnyök, de azért a fizikai és anyagi kondíciók viszont hátrányként jelentkeznek.
Örülök, hogy a verseny során országunk, és néha a szomszédos országok rejtett kincseit fedezhettem fel, gyakran a verseny akadályozta az igazi elmélyülést.
Elégedettségemet növeli az a tény, hogy riválisaim többsége szerintem helyzeti előnnyel rendelkezett.
Lakhelyem 50, 100, 15o km környezetében 334, 1063, 1880 láda, míg ugyanezen távolságban Budapesttől 1197, 2183, 3338 láda található. S ekkor még nem beszéltünk a közlekedés nehézségiről. Ezen tények mellett eltörpül az a probléma, hogy legyen e egész éves a verseny.
[előzmény: (3158) Attibati, 2014.12.01 16:27:30]

Attibatihozzászólásai | válasz erre | 2014.12.01 16:27:30 (3158)
Nagy gratula Tüdőnek és Karathl-nak a kategória gyözelemért és minden résztvevőnek a lelkes versenyzésért.
Tüdő - mivel már harmadszor nyerte el a kupát - véglegesen a tulajdonosává válik.
[előzmény: (3157) Gábor75, 2014.12.01 15:02:44]

Gábor75hozzászólásai | válasz erre | 2014.12.01 15:02:44 (3157)
Gratulálok Tudo-nek a kerékpáros Kupához! Nagyon jó és korrekt ellenfél volt, élmény volt Vele versenyezni!
Természetesen a többi kategória győzteseinek is szól a gratuláció, nagy küzdelmeket lehetett idén látni. :-)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]