Előzmények
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.06 18:33:30 (3917) |
Igen, az újabb GPS vevők sajnos így működnek, nekem is nehéz volt ezt megszokni a Csix után.[ előzmény: (3916) Nargoth, 2017.06.05 11:23:45] |
|
Nargoth | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.05 11:23:45 (3916) |
A napi mentéstől függetlenül a 10000 db pont elérése előtt darabolni fog.
Tehát mielőtt elérné a 10000 pontot, a track elejéről 2700 pontot levág és berakja az archivba. Ezeket BaseCamp-be és MapSource-ban lehet egyesíteni és akkor megkapod az tracket.
Én 4 méteres ponttávval megyek, így ugye 40 km után már biztos elvágja a GPS.
[ előzmény: (3915) R.Guszty, 2017.06.05 07:44:44] |
|
R.Guszty | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.05 07:44:44 (3915) |
Ha jól rémlik 10000 útpont után archivál automatikusan, de be lehet állítani napi mentésre is, és akkor minden nap automatikusan átkerül a track az archívumba.[ előzmény: (3914) LionDaddy, 2017.06.04 10:58:44] |
|
LionDaddy | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.04 10:58:44 (3914) |
Az Oregon 450 - de gondolom a többi típus is - a manuálisan ill. 3000 útpont (ez nem biztos, de erre emlékszem) rögzítése után az automatikusan mentett track-et áthelyezi az archív mappába, a current mappában mindig csak az éppen rögzítés alatt álló track-et találod.[ előzmény: (3913) leve2002, 2017.06.04 10:44:13] |
|
leve2002 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.04 10:36:35 (3912) |
Sziasztok! Tegnap tekertem 70km-t. A vasútállomáson az előző nyomvonalat mentettem, majd töröltem a tracket. A GPS 3m-es nyomvonalmentésre van beállítva, de semmit sem rögzített. Több mint 15 pontom elúszott... Miért lehet ez? Eddig mindig jól működött. |
|
|
|