Előzmények
Madw | hozzászólásai | válasz erre | 2004.12.22 23:26:38 (1764) |
Még azt nem láttam, de pozitív leírást viszont olvastam róla (A Tátra térképet ellenben elbaltázták). Jó lesz rájuk figyelni, mert még sokra viheti a cég. Határozottan fejlődőképesek, évről évre jobb térképeik vannak. Ez a Börzsöny most a csúcs. [ előzmény: (1759) rongylab2, 2004.12.22 23:11:55] |
|
rongylab2 | hozzászólásai | válasz erre | 2004.12.22 23:11:55 (1759) |
Sőt, a legújabb Börzsöny térképükön már jópár hegycsúcsnál és fontos pontnál (pl. Nagyirtás vasútállomás) ott szerepelnek a három tizedes pontosságú koordináták.[ előzmény: (1753) Madw, 2004.12.22 21:49:48] |
|
Madw | hozzászólásai | válasz erre | 2004.12.22 21:49:48 (1753) |
Nm! A papírminőségük egy kicsit gyengébb mint a Cartographia-é (mondjuk nem háromszor lehet összehajtani őket, hanem kétszer :-) ), viszont az új térképeik szebbek és használhatóbbak is. Szerintem.
Vannak olyanok is (azok inkább az Erdélyiek), amin a fontos pontok koordinátái külön ki vannak gyűjtve táblázatba.
Persze most csak a túristatérképeikről beszélek, a többit nem nagyon láttam.
Az újakra már rá van írva, hogy GPS koordinátás, a régebbiekre viszont általában nem írták rá, mégis tartalmazott fokhálót.... Vagy nem... Mielőtt rendelsz, vagy vásárolsz ilyen térképeket, azért írj a forgalmazónak, hogy van-e rajt' háló, nehogy otthon derüljön ki, hogy nincs. Én már jártam így. [ előzmény: (1752) henkeee, 2004.12.22 21:31:05] |
|
henkeee | hozzászólásai | válasz erre | 2004.12.22 20:58:32 (1749) |
Sziasztok!
Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok minden ládavadásznak!
Két kérdésem lenne, remélem tudtok segíteni!
1. Tudom, hogy már-már lerágott csont a téma, de 13-án utaltam át a pártolói tagdíjat, ráadásul Erste-s számlámról ( ha jól tudom bankon belüli átutalásnál picit lerövidül a tranzakció ideje). Viszont még nem jelent meg a logo a felhasználói oldalamon. Én vagyok nagyon türelmetlen vagy lehet, hogy valahol megakadt a banki folyamat?
2. A másik kérdésem pedig, hogy nem tudjátok véletlenül honnan lehet GPS-es koordináta-hálós turistatérképeket szerezni?
|
|
|
|