Előzmények
SagiK | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.06 20:40:22 (55812) |
Szép. :) Én is szoktam barátokat gyűjteni, de tőled még tanulhatok. ;)
Azért a második sor végére raktam volna egy szmájlit, elvenni az élét a hozzászólásnak. (bár akkor nem röhögtem volna ennyire) :D[ előzmény: (55811) irmatyi, 2011.02.06 20:33:31] |
|
irmatyi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.06 20:33:31 (55811) |
Szia komlosn !
Ahogy nézem fejlődtél és tanultál az utóbbi néhány hónapban.
"komlosn hozzászólásai | válasz erre | 2009.06.15 08:48:37 (42361)
Sziasztok!
Még új Cash-eslő vagyok. Szeretnék beállni a sorba, milyen GPS-t vegyek? Mennyibe kerül, melyikek a jók? Valami olyasmi kellene amin a turistajelzéseket is meg lehet jeleníteni/letölteni, mert állandóan eltévedek a térkép alapján, és állítólag weboldalról könnyen telepíthető rá a turistajelzés.
Ki milyet használ, milyen ajánlotok, hol érdemes megvenni, és kb mennyibe kerül egy ilyen kütyü?
Van egy Sopnyericcson G700-as mobilom elvileg alkalmas a GPS-re, vajon elegendő ez is, vagy pontosabb ha sima GPS szerkezetet veszek? Várom ötleteiteket, javaslataitokat. Köszi.
komlosn hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.03 11:49:59 (42641)
Sziasztok!
Nincs valami program arra hogy az internetes-mobiltelón is be lehessen hozni a GPS koordinátákat? Állítólag létezik valami progi erre, és akkor nem kéne GPS-t vennem. Tudtok ilyesmit?"
Csak a hozzászólásaidat idéztem, és nem értem...[ előzmény: (55809) komlosn, 2011.02.06 20:11:13] |
|
komlosn | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.06 20:11:13 (55809) |
Szisztok!
Vettem egy ZTE Blade mobilt (GPS es) és ezzel szeretnék Geocachingelni.
Problémám a következő.
Egyrészt nem tudom milyen programot kell rátöltenem hogy működjön. Egy másik fórumon ajánlották ezt:
http://androidhungary.com/2010/11/ulysse-gizmos-a-foldrajzi-mindenes/
Namost ezen hogy a fenébe tudom beállítani a geoláda koordinátáit?
Elkezdtem elindulni a megadott koordinátáknál
http://geocaching.hu/caches.geo?id=2801 (ezt próbáltam megkeresni)
A telefon kijelzőjén elértem
N 47° 24'.... fokig de 770-ig nem megy el mert 59" után átugrik 25're, tehát hogy a fenébe érem el a 770-et?
Próbálkoztam egy másik térkép programot, letölteni amire a turistautak térképet lehet valahogy felmásolni (megnyitni nem tudta)
Létezik valami működő program amivel a turistautakat be tudom másolni a telóba és a geoládákat is rá tudom tölteni valahogy? |
|
|
|