[előzmény: (56311) "J&J", 2011.02.25 12:34:30]

[előzmény: (56305) magpet, 2011.02.25 11:13:09]

Most miért kell beszólni? Elmegy a kedvem az egésztől, rám tör a depresszió, és inkább felszedek még 20kg-t... :)
[előzmény: (56303) heyjoe, 2011.02.25 10:20:08]

Magpet, és az ő nagyratörő tervei.. :)
[előzmény: (56302) magpet, 2011.02.25 09:51:32]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2011.02.25 09:51:32 (56302)
Akkor megint belepofázok. :)
Ha a dolog teljesítménytúra, akkor teljesítménytúra. Ha valaki ebben versenyt lát, és pár cimborájával, netán az órával küzdve rohanja végig, és ettől jól érzi magát, akkor hajrá. Ha én indulok, majd a listán látom magam a 83 induló között a 82 helyen, és ettől jól érzem magam, akkor szintén minden rendben van. Ha nem érzem jól magam, akkor a következő túráig megpróbálok ledobni 20 kilót, edzek, és felküzdöm magam a 77. helyre. :)
[előzmény: (56299) sinus90, 2011.02.24 22:20:17]

sinus90hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.24 22:20:17 (56299)
Igen minden induló nyertes lehet, még a szintidőn kívül esők is, aki elégedett önmagával, az elért eredményével.
Ez egészen addig igaz, míg nem jelenik meg egy lista, felsorolás, hogy ki mennyi időt ment. Az már egy eredményhirdetés, onnan kezdve verseny volt.
[előzmény: (56297) heyjoe, 2011.02.24 21:43:31]

heyjoehozzászólásai | válasz erre | 2011.02.24 21:43:31 (56297)
Így van, a TT olyan játék, ahol akár az összes induló nyertes lehet :)
[előzmény: (56296) scele, 2011.02.24 21:24:36]

scelehozzászólásai | válasz erre | 2011.02.24 21:24:36 (56296)
Szerintem nem!

Ez még mindig egy teljesítménytúra. Szintidő alatt kell teljesíteni az előre meghatározott útvonalat az ellenőrzőpontok érintésével. Nincs első helyezett és nincs eredményhirdetés. Ez nem verseny.
[előzmény: (56295) izsolt, 2011.02.24 21:15:34]

izsolthozzászólásai | válasz erre | 2011.02.24 21:15:34 (56295)
de miért ne?
ha fent van a ttt honalpon, akkor jöhetnek "hivatásosok" akik harcban állnak a másodpercmutatóval
nekik ez sport és igen, verseny. szerinted nem?
[előzmény: (56293) scele, 2011.02.24 20:26:00]

scelehozzászólásai | válasz erre | 2011.02.24 20:26:00 (56293)
Lesz seprű, Attibati személyében.

Egyet kérnék még mindig. Ne hívjuk versenynek! Köszönöm
[előzmény: (56292) Old Eye, 2011.02.24 20:21:50]

Old Eyehozzászólásai | válasz erre | 2011.02.24 20:21:50 (56292)
Ha éppen én vagyok az elsô állomás ellenôre, nyilván elôbb indulok a starthelyrôl, hogy idôben odaérjek. Mindig utolérnek a futók - helyben, menetközben kapják meg pecsétjüket... :-)
(Csúcs, amivel találkoztam, a K100 féltávján történt... Mogyorósbánya, Kakukk vendéglő. Az elsô futó jó egy órával az állomás nyitása elôtt futott be a pecsétért, az idôpontokra nem emlékszem, csak arra, hogy 12 km/h körüli átlagot nyomott le)
Bubukát a hosszútávon indulók utolsó állomására osztották be, hogy már korán ott kellett lennie - mondhatom - , kitoltak vele :-) Nemcsak az volt a szerencséje, hogy volt olvasnivalója, hanem ritka szép, napsütéses, szélcsendes ideje is volt.
Van azonban valami amit a hozzászólásokból hiányoltam - ezen a versenyen volt seprû? Volt valaki, aki utoljára végigment a pályán és összeseperte az eltévedt vagy összeesett versenyzőket és a szemetet? A seprû zárja be mindig az állomásokat.
[előzmény: (56285) Attibati, 2011.02.24 17:38:14]

Attibatihozzászólásai | válasz erre | 2011.02.24 17:38:14 (56285)
Egyszerű a megoldás: kozzé kell tenni, hogy az ellenörzőpontok milyen sebességre nyitnak. Így a futók ki tudják számolni, hogy mikor érdemes indulniuk.
[előzmény: (56279) snake, 2011.02.24 06:50:09]

snakehozzászólásai | válasz erre | 2011.02.24 06:50:09 (56279)