Előzmények
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.16 08:21:26 (16435) |
Tudnak valamit.
Ha így megy tovább kb. annyi lesz rajta a térképen, amennyi működik. :-([ előzmény: (16434) scele, 2007.04.16 08:06:34] |
|
bigz | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.16 07:43:35 (16429) |
Pont tegnap frissítettem én is és hasonlóan meglepődtem. Nekem az is a bajom vele, hoyg egy pár poi mintha eltűnt volna. Pl a közelünkben lévő orvosi rendelőknek hült helyük, pedig volt már, hogy vidéken, ismeretlen helyen az vezetett a legközelebbi orvoshoz és a 4.3 ban a szelektív hulladékgyüjtők is fel voltak tüntetve, mostmár azokat sem látom, bár ez nem annyira zavar. nem volt annyi időm hogy végigbogarásszam, nemtudom mi különbség van még.[ előzmény: (16422) madarasz.peter, 2007.04.15 20:47:55] |
|
madarasz.peter | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.15 20:47:55 (16422) |
Frissítettem a NaviGuide 4.3-at 4.4-re (mellette a MapSource-t is a legfrissebb verzióra) és azt tapasztaltam, hogy a NaviGuide térképének kinézete megváltozott, most a TopoGuide-ra hasonlít inkább. Korábban másfajta vonalakat használt az utaknak...
Ez így természetes vagy valami félrement? Lehet esetleg a NG 4.4-et a 4.3-as kinézetével használni, az kicsit jobban tetszett meg mindjárt tudtam, hogy ez az NG és nem a TG... |
|
|
|