Előzmények
dchard | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.22 10:49:06 (37424) |
Köszi a választ! Azt már kezdtem kapizsgálni, hogy valami hasonló probléma lesz. Azt meg tudod mondani, hogy geocache-hez melyiket válasszam? Vagy ládáknál is lehet eltérő a formátum megadása?
Köszi!
Dchard[ előzmény: (37419) jekaeff, 2009.01.21 23:24:10] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.21 23:24:10 (37419) |
Figyeltél arra, hogy a koordinátaformátum azonos legyen a készüléken azzal amit hozzáolvasol?
Tehát ha a koo formátum fok-perc-perctizedesjegyek formátumban van megadva, a HCx-ed viszont fok-perc-másodperc formátumra van állítva, és te a tizedesek helyén lévő számjegyeket a készülékbe a másodpercek helyére, akkor könnyen előfordulhat ilyesmi.
[ előzmény: (37418) dchard, 2009.01.21 23:17:14] |
|
dchard | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.21 23:17:14 (37418) |
Egy Vista HCx + kézi koordináta bevitellel kapcsolatban kérem a segítségeteket:
Fenti készülékbe bepötyögöm a pontos koordinátákat, és minden alkalommal ugyan oda, Székesfehérvár környékére teszi a térképen (pedig budapesti a koordináta). A feltöltött poi-k koordinátáit viszont mindig jó helyre rakja. Csak egy térkép van a kütyün, legfrissebb tuhu. Meg a szoftvere is a legfrissebb.
Mitől lehet ez?
Dchard |
|
|
|