Előzmények
kocsi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.07 18:34:33 (37812) |
A transzparens layerek sorrendjén lehet változtatni?
Most nincs előttem a gps, de ha jól emlékszem az _srtm a tm_mark fölött látható. Szebb lenne ha az _srtm lenne az átlátszók közül a legalsó. [ előzmény: (37810) Peter68, 2009.02.07 18:27:56] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.07 18:27:56 (37810) |
Mapsetenként is simán ki lehet kapcsolni.
Az NG5-01 a tuhu utak#felületek és az index összes fóliája van fenn.
Arra figyelj, hogy az index térkép két mapsetet tesz a mapset listába, kapcsold ki mind a kettőt.
[ előzmény: (37809) kocsi, 2009.02.07 18:17:29] |
|
kocsi | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.07 18:17:29 (37809) |
Nálam semmiféle problémát nem okoz.
Mapsetenként kapcsolgattad, vagy belementél a részletes listába és ott? Ez utóbbin ki tudod kapcsolni a felületeket. Gondolom ez takarta le a hagyományosat, de ez normális.[ előzmény: (37807) Erdőjáró, 2009.02.07 17:50:10] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2009.02.07 17:50:10 (37807) |
Mai tapasztalatom: a tuhuindex térképét nem tudom együtt használni a hagyományos tuhuval (utak+felületek, utak#felületek; nem szószerint együtt, tehát fóliaszerűen!!!). Értsd: bepakoltam a kütyübe a háromféle verziót, aztán már csak a terepen láttam, hogy nem látszik semmi a monitoron, csak a felületek. Vonal egy szál se! Kikapcsoltam ugyan a két hagyományos tuhu-verziót, de nem használt. Aztán kénytelen voltam letiltani a tuhuindexet, így már láthattam az utak+felületek vonalait.
Vagyis ha valaki a kütyün a tuhuindexet akarja látni a maga teljességében, sajnos csak ezt telepítheti a műszerre. Hiába kapcsolja ki utólag a tuhu térképeit, nem hoz eredményt! Érdekes, hogy egyik irányba működik a kikapcsolás hatása, visszafelé nem!
Miért van ez? Esetleg van-e valakinek ezirányú vagy épp' ellenkező tapasztalata?
Netán lehetne-e ezen változtatni valahogy? |
|
|
|