Előzmények
DonPipi | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.10 20:38:45 (1132) |
Tök furcsa véletlen módon, pont a 6-os úton mentem én is ahol feltünt ez a jelenség, Érd után... A 2/A-n ill. a 10-en mentem múltkor az pedig tök jó volt! Azért hittem azt , hogy a kütyüvel van a baj de, ezekszerint nem , mert a ládákhoz meg "elvisz" pontossan :)
[ előzmény: (1131) mozo, 2005.04.10 20:26:55] |
|
mozo | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.10 20:26:55 (1131) |
A beépített térkép pontossága miatt szinte használhatatlan (velem előfordult, hogy a 6-os úton haladtam, szerinte viszont a Csepel szigeten). A Navigude-é viszont egész jó (mondhatni városban tökéletes, és most várom a záporozó köveket:)).Ezért van az, hogy a felvett track a PC-n az úton látható, a GPS-ben viszont mellette. [ előzmény: (1130) DonPipi, 2005.04.10 20:07:10] |
|
mozo | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.10 17:59:38 (1128) |
Az alaptérkép nem a pontosságáról híres... A mapszószhóz van Naviguide-od?[ előzmény: (1127) DonPipi, 2005.04.10 17:41:28] |
|
DonPipi | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.10 17:41:28 (1127) |
Hal
Tudnám valahogy orvosolni azt a jelenséget, hogy a Vistám gyári térképén, az út mellett mutat végig ha haladok elcsúsztatva, tehát úgy néz ki mintha a pozicióhoz képest a térkép el lenne tolódva a készülékben, ha a trackeket kimentem belőle a Mapszószba akkor tökéletessen mutatja a haladás pontos helyét ott nincsen elcsúszás, tehát a poziciókat jól határozza meg. Lehet ezzel valamit kezdeni?
Köszi! |
|
|
|