Előzmények
szabokristof | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.28 16:20:12 (39718) |
Megnéztem az xml-t, és benne sincs. Groundspeak .gpx ben töltöm le, és a koordináták helyén csak a multi sorszáma van. Hogy lehetne úgy leszedni, hogy ne törölje a leírásból a koordinátákat?[ előzmény: (39717) szabokristof, 2009.04.28 16:07:17] |
|
szabokristof | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.28 16:07:17 (39717) |
Köszönöm, elolvastam. Nem ez az amit én kerestem. Az én problémám, hogy a leírásban nem látszanak a koordináták.[ előzmény: (39716) pgyp, 2009.04.28 15:45:18] |
|
szabokristof | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.28 15:19:36 (39715) |
Köszönöm a gyors válaszod! A gondom csak annyi, hogy nem találom, hogy hova írtad. Tudnál egy közvetlen linket ide?[ előzmény: (39584) Saughassy, 2009.04.24 15:59:46] |
|
szabokristof | hozzászólásai | válasz erre | 2009.04.24 14:55:03 (39578) |
Sziasztok!
Letöltöttem az Oregonomba az összes Magyarországi kereshető ládát. A közzétett multipontok nélkül, mert így belefér. Gondoltam, hogy majd a leírásból úgyis elolvasom és majd kézzel beírom, ha épp keresni fogom. A gond csak az, hogy ahol a leírásban a koordinátákat írják az az Oregonban olvasva olyan mint ha ott se lenne, egyszerüen kimarad a szövegből. Mit lehet tenni, hogy benne legyen a leírásban, de mint pont nem szeretném letölteni?
Kristóf |
|
|
|