Előzmények
bregő és andorpapa | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.17 23:12:19 (1267) |
Igen, a legtöbb programban állítható a formátum, az viszont ciki, hogy bizonyos szoftvereknek csak 1 formátumban lehet kézzel bevinni (xx,yyyyyyyyy°), és multiládáknál, mikor csak a terepen derül ki a következő koordináta, a logbook csak xx°yy,zzzzzz formátumban tartalmazza a következő célpontot. Mi egy kis excel konvertert csináltunk, azt visszük magunkkal (PDA-val cachelünk), így áthidaltuk a problémát. A fájlt átküldtem Saladin9 cachertársnak is.[ előzmény: (1266) olahtamas, 2005.04.17 19:58:03] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.17 19:58:03 (1266) |
Ha letöltöd a ládalistát valamelyik programba, akkor már abban a programban tudod állítani a megjelenítési formátumot.
A felvetésed viszont jogos, próbáljuk meg rábeszélni Andrást, hogy a felhasználói beállítások közé ezt is fel lehessen venni, és akkor mindenki abban látja amiben akarja.
[ előzmény: (1262) Saladin9, 2005.04.17 15:11:09] |
|
Saladin9 | hozzászólásai | válasz erre | 2005.04.17 15:11:09 (1262) |
Nem tudom, nekem probléma csak, hogy a GC-n mindenhol DD°MM,MMM formátumban van megadva a koordináta, nekem pedig már a sokadik programom nem hajlandó egyszerű módon ertékelni ezt. A legtöbb progi DD°DDDDDD formátumot vár el.
Hogy lehet egyszerűen átváltani?
(No, matekból is leszerepeltem....) |
|
|
|