Előzmények
Csigabiga | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.18 14:25:55 (43327) |
Multiládák: - Ha meg van adva minden koo-ja, annyiszor szerepel a geoládák között, ahány letölthető pontja van (ABCD-1; ABCD-2; stb...). Ha megtaláltad az elsőt, utána rákeresel a következőre, és így tovább... Persze ehhez az kell, hogy a "multiládák közzétett pontjai"-t is bepipáld letöltéskor!
A coord formátumot valóban nem kezeli a készülék.[ előzmény: (43325) szabokristof, 2009.09.18 13:20:18] |
|
szabokristof | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.18 13:20:18 (43325) |
Diego, én is letöltöm Groundspeak gpx formátumban, direktben fölrakom a készülékre, és látszik a leírás, a nehézségi szintek, a logok, és minden más is, de amikor a multiláda leírásában szerepel egy coord formátumban megadott másik láda, akkor az a rész egyszerüen nincs ott. Folyamatos a szöveg a leírásban, de maga a koordináta ami a coord formátumban be van írva kimarad. Elötte, utána minden ott van.[ előzmény: (43298) diego, 2009.09.17 13:03:43] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.17 13:03:43 (43298) |
ööööööööööööö ezt nem igazán értem. Ha groundspeak gpx-ben töltöd(már pedig gyanítom így) akkor ott kell lennie. Nekem mindig ott van a teljes leírás, még az esetleges rejtett segítség is olvasható, sőt x darab log is van a leírás végén. [ előzmény: (43297) szabokristof, 2009.09.17 12:40:42] |
|
szabokristof | hozzászólásai | válasz erre | 2009.09.17 12:40:42 (43297) |
Naaaaagy-naaaagy kérdésem lenne: Garmin Oregon-ra szeretném a láda pontokat föltölteni leításokkal együtt. Ez jól működik, viszont mikor multiláda leírását olvasom a készüléken a részek egyszerüen kimaradnak. Mivel nem fér be a gépbe minden láda a multiládák közzétett pontjaival együtt, meg nem is szeretném, hogy a térképen a multi összes állomása egyszerre legyen jelen, csak a kezdőpont, így szeretném a leírásból elolvasni a további pontokat. Hogyan lehet ezt megtenni? |
|
|
|