Előzmények
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.29 19:21:01 (46200) |
én a 49,6 megás turistautak nevű verziót használom. A legfelsőből a telepítőset.[ előzmény: (46199) Mathau, 2010.01.29 19:03:36] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.29 19:03:36 (46199) |
Melyik verziót?
Ezt töltöttem le Turistautak: felületek+szintvonalak a 71megás file telepítőt és mapszószban raktam rá.[ előzmény: (46198) diego, 2010.01.29 18:59:25] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.29 18:59:25 (46198) |
melyik verziót használod a tuhu-ból? nekem a turistautak van meg azon elérhető ez a funkció.[ előzmény: (46197) Mathau, 2010.01.29 18:41:51] |
|
Mathau | hozzászólásai | válasz erre | 2010.01.29 18:41:51 (46197) |
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy, hogy lehetne azt megoldani, hogy a tuhu kiírja az utak nevét ha ráviszem a kurzort. Régebben volt ilyen, ha jól emlékszem. p+ meg névtelen út meg ilyenek-et írt ki. Most ha felrakom a tuhu-t olyan mintha a szintvonalak felsőbb rétegben lennének, és rá sem tudom vinni a kurzort az útra mert felette vannak a szintek. Remélem érthető. Egyébként coloradot használok.
Valaki esetleg tud segíteni? |
|
|
|