Előzmények
Sucuka | hozzászólásai | válasz erre | 2010.07.24 11:06:06 (50612) |
Az attól függ, hogy melyik összeállítást töltöd le.
Én általában ezt sziktam használni a csixen:
utak#felületek mellé feltöltöm a kütyübe az utak+felületek+szintvonalakból csak a szintvonalakat, meg a jelzett utak és a gyalogutakat is, és ezek vannak egyszerre bekapcsolva.
Ugyan megy mellé még NG, TG, OMP is, de tuhuból csak a fentiek, esetenként a kerékpártérkép[ előzmény: (50611) Yoss, 2010.07.24 10:33:35] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2010.07.24 10:33:35 (50611) |
Hmm..ez érdekes, mert nekem a tuhu mindig több állomány volt. Külön lehetett bekapcsolni az utakat, szintvonalakat, stb..[ előzmény: (50610) Apexsek, 2010.07.24 01:15:24] |
|
Apexsek | hozzászólásai | válasz erre | 2010.07.24 01:15:24 (50610) |
így már mükszik...
Holnap ezt még kicsit átnézem este.
Most, hogy már jó, látom, hogy eddig felület se volt a GPS-en...
Viszont van 6 tuhu állomány a MS. alatt.
Hmmm... érdekes.
Eddig csak egy volt mindig.
Ha megis maradt esetleg a régi tuhu alatta, akkor is kérdés, hogy a többi 5 hogy keletkezett az egy darab helyett?[ előzmény: (50609) Apexsek, 2010.07.24 01:07:10] |
|
Apexsek | hozzászólásai | válasz erre | 2010.07.24 01:07:10 (50609) |
na, kicsit jobban utána néztem.
Ilyet se láttam még...
szét darabolta az egyben letöltött dolgot több darabra.
van itt olyan, hogy utak-szintvonalak. na, ebben egy darab ut se látszik a MS-ben...
Most kijelőltem a verseny körüli térképet mindenféle összetételben.
kiváncsi vagyok, mi fog látszódni a GPS-ben...[ előzmény: (50608) Apexsek, 2010.07.24 00:58:12] |
|
Apexsek | hozzászólásai | válasz erre | 2010.07.24 00:58:12 (50608) |
Most töltöttem le a legújabb Tuhu-t.
Egy érdekes dolgot vettem benne észre, nem tudom, feltűnt-e már másnak is, vagy csak nekem?
A holnapi verseny kapcsán nézegettem a gckszh pontjait.
-lakott területen kívűl eltűntek a szintvonalak! tehát az erdős részeken semmi se látszik a Mapsoure alatt a belőlük!
-a GPS-en viszont megjelennek a vonalak is.
-ellenben a GPS-en nincsenek meg azok a kisebb utak, amik látszanak a MS alatt...
A részletezés mind a GPS, mind a MS esetén a "legtöbb"-re van állítva
Javítok:
Semilyen út nincs a GPS-en!
Pedig az utak+felületek+szintvonalak telepítős verziója van letöltve.
Most éjjel szedtem le...
Hogy fogok így úton navigálni?
na, kereshetek régebbi tuhu-t a gépemen... |
|
|
|