Előzmények
Juju | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.14 16:04:05 (51756) |
Mert akkor csak egyben tudod cserélni, frissíteni is az egyben feltöltött állományokat. A tuhu szinte naponta, a navi egy-két havonta, a topo meg éves léptékben frissül.[ előzmény: (51755) diego, 2010.09.14 16:01:11] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.14 16:01:11 (51755) |
Lemaradtam valamiről? miért kell átnevezgetni? VAgy img-ben töltöd fel és azért? Én simán kijelölöm mapszószban és átküldöm. TG NG a belső memoba TuHu a kártyára.[ előzmény: (51752) kaplee, 2010.09.14 15:09:21] |
|
kaplee | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.14 15:09:21 (51752) |
Had kérdezzem meg ezt a térképátnevezgetést (gondolok itt h bármilyen nevet lehet adni a térképnek) csak a GPSMAP 62 tudja. Vagy egy oregon 400 t is. Mert ott korábbi infok szerint amit én is használok gmapsupp.img át kell neveznem gmapprom.img re így tudok 4 különbözö térképet feltölteni kettö a bövithetö memoriakártyán kettö meg a készülék saját memoriájában.[ előzmény: (51751) Juju, 2010.09.14 13:02:52] |
|
Juju | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.14 13:02:52 (51751) |
Még valami. Szerintem nem szerencsés, ha ugyanaz a térképszelvény kétszer rajta van, más file-k ban. Ahogy írod, pl OMP kelet MO és OMP teljes MO tartalmazza ugyanazokat a szelvényeket. Az Ausztriában ugyanez a helyzet. Felmegyek skype-ra, ott tudok segíteni, hívhatsz, vagy telefonon is, ha kell.[ előzmény: (51750) Juju, 2010.09.14 12:59:56] |
|
Juju | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.14 12:59:56 (51750) |
Egy gondolat: Mi lenne, ha minden térképet leszednél (kivéve a gyári alaptérképet), majd a kártyára tennéd őket, a következők szerint. Először tedd fel a tuhut, majd nevezd át a file-t intézőben, vagy total commandereben gpsmapsupp-ról pé tuhura. Majd a következőt, és így tovább. Én így szoktam, és működik.
Az OMP térképeket ha külön töltöd fel országonként, akkor is egyben tudod csak kapcsolni, de nem tudom, van-e értelme külön. Miért nem teszed fel az egész országot? Kártyára se fér rá?[ előzmény: (51749) tamkov, 2010.09.14 12:50:38] |
|
tamkov | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.14 12:50:38 (51749) |
Az img-ket újra létrehoztam Mapsorce-ban, de most a bal alsó sarokban nem hagytam az automata elnevezést (a térképrészek neveit fűzte össze, így nevezte el), hanem saját nevet írtam:
TuHuFull
dunantul_HU-kelet_AU
OMP_HU
OMP_AU
OMP_SLO
Nos kezd tisztulni a dolog. Látja a térképeket, de egy gombra teszi rá:
http://kephost.hu/image-FDE6_4C8F4FE5.jpg
Viszont itt a SLO nem látszik, de ha rámegyek az infojára, akkor meg csak az:
http://kephost.hu/image-4431_4C8F4FE5.jpg
Először nem jelenítette meg őket, most van amit már igen.
Az eredmény:
TuHu és OMP teljes Ausztria megjelenik, SLO viszont nem látszik, de így is már kicsit lassú.
Ami a cél, hogy az omp térképeket külön tudjam bekapcsolni.
Ha csak ez a kettő van fent:
TuHuFull
dunantul_HU-kelet_AU
Az tökéletesen működik, csak szeretném ha ott lenne bekapcsolhatóan
a többi térkép is.
Kicsit zavarosan írtam le, de talán érthető :).
Üdv,
Tamás
|
|
|
|