Előzmények
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2011.10.23 14:10:23 (59655) |
Ahogy rekasi is írta, ne a "fogadás a készülékről" gombbal próbálkozz! Az Oregon belső memórián /Garmin/GPX könyvtárban ráutaló nevű GPX file-okban gyűlnek az adott napon felvett útpontok. Ezt a GPX-et nyisd meg MapSource-ban (akár közvetlenül is az Oregonról, mint külső meghajtóról)!
A másik lehetőség a BaseCamp, ami szépen belelát az államnevűek lelkébe. Érdemes adni neki egy esélyt! :)[ előzmény: (59654) vinko, 2011.10.23 13:41:21] |
|
vinko | hozzászólásai | válasz erre | 2011.10.23 13:41:21 (59654) |
A gps-ben megvannak a pontok, csak amikor a Mapsource-al akarom betölteni, nem lát a MS semmit. Mintha nem is lennének útpontok sehol.[ előzmény: (59653) rekasi, 2011.10.23 13:03:19] |
|
rekasi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.10.23 13:03:19 (59653) |
Keress a GPX mappában egy aznapi file-t abban van! Nem kerül a többi pont közé, de a 550 látja csak a MaoSouce nem látja így.[ előzmény: (59652) vinko, 2011.10.23 11:50:17] |
|
vinko | hozzászólásai | válasz erre | 2011.10.23 11:50:17 (59652) |
Egy érdekes dolgot tapasztaltam az O550-nél.
Ha felveszek a gps-be egy útpontot, akkor azt nem tudom visszatölteni a Mapsource-ba.
Mintha nem is látná.
Tapasztalt valaki ilyet?
Esetleg tudtok valami megoldást?
Előre is köszi. |
|
|
|