Előzmények
szamosszamoca | hozzászólásai | válasz erre | 2011.10.29 13:29:51 (59785) |
Köszi! Felraktam, de továbbra sem úgy működik, ahogy azt én elképzeltem. Valamit biztos rosszul csináltam,mert pl. a városlistában Wient nem ismer, de egy csomó más várost igen ebből a régióból. Mit hibáztam el? Koordinátákkal megadott helyre már szépen tervez Bécsben, de csak címet tudnék megadni:(.[ előzmény: (59600) Trackman, 2011.10.19 19:13:34] |
|
Trackman | hozzászólásai | válasz erre | 2011.10.19 19:13:34 (59600) |
nem tudok bevinni neki címet. Nem enged csak Magyarországra beírni címet. Miért?
Mert az omp-s országonkénti térkép nem keresős, csak a naviguide-od. Ha keresést is akarsz használni az omp-s térképeken, akkor az ún. layeres térképek töltsd le, használd. Abban van keresés funkcionalitás is.[ előzmény: (59597) szamosszamoca, 2011.10.19 11:26:36] |
|
szamosszamoca | hozzászólásai | válasz erre | 2011.10.19 11:26:36 (59597) |
Lehet, hogy nagy marhaságot kérdezek, de én még sose használtam másra a kütyüt (Garmin eTrex Legend), mint kincskeresésre, ill Bp-en rendesen tervezett és vitt célba a NaviGuide Magyarország térképe, amit adtak annak idején mellé. Most szerettem volna megúszni egy gps vételt, gondoltam az Openmaps-ról letöltöm az Ausztria térképet, sikerült is, a számítógépen szépen megjelenik Bécs minden utca neve, de amikor áttöltöm a kütyüre, ott nem tudok bevinni neki címet. Nem enged csak Magyarországra beírni címet. Miért? Alapban van ugye egy nem részletes Európa térkép a készüléken, aminek segítségével eljutottunk pl. a Krakkói geoládához, igaz, akkor koordinátákkal volt megadva a cél.Tehát a lényeg: Bécsben tervezzen utca szinten, lehetetlent szeretnék a kütyütől vagy van rá megoldás? (Egy alkalomról lenne szó, ezért nem szeretnék venni másik készüléket) |
|
|
|