Előzmények
Andreas | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 15:04:00 (68528) |
Minden Garmin térkép több rétegből, fóliából áll. Amikor nagyítás közben eltűnnek vagy előtűnnek részletek akkor történik a váltás a rétegek között. A rétegek száma és hogy mekkora nagyítási szinten jelennek meg, a térképben van meghatározva. Ugyanígy meg lehet adni, hogy az egyes POI, polyline és polygon típusok mely rétegeken szerepeljenek. A TUHU-n ezt mi nem tudjuk módosítani, K.A. rutinjai készítik elő a fordítandó Polish MP fájlt és rendelik a térképelemeket a nagyítási szintekhez.[ előzmény: (68526) Csuhás, 2013.07.15 14:38:50] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 14:38:50 (68526) |
Makacsul itt kérdezek még egyet, hátha tudja valaki a választ. Szintén omp és oregon 300. Ha kis nagyítású térképre fokozatosan közelítek akkor egyszer csak megjelennek "fontos" objektumok. Ezek régebben leginkább a repülőterek voltak, egy másik térkép verzióban a temetők jelentek meg elsőként, míg a most letöltött térképen a zsilipek. Mi határozza meg hogy a gps-en melyik objektum milyen zoom szinten lesz látható?[ előzmény: (68525) Bryan, 2013.07.15 14:18:24] |
|
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 14:18:24 (68525) |
Régebben megjelentek a térképen a geoládák. Most viszont nem látszanak. Gondolom valami beállítás függő dolog lehet.
Akkor rosszul fogalmaztál :)
Mindenképpen ott érdemes informálódnod, ahol azt Old Eye javasolta! Saját térképükről talán többet tudnak, mint mi többiek ezen a fórumon.[ előzmény: (68522) Csuhás, 2013.07.15 13:47:12] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 13:47:12 (68522) |
Nem a térképen hiányolom, hanem a letöltött gpx file ládái jól látszanak pl a NG térképen, de nem jelennek meg az OMP térkép fölött.[ előzmény: (68521) Bryan, 2013.07.15 13:44:33] |
|
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 13:44:33 (68521) |
Az openmaps térképein hiába keresed a geoládákat, azokat ők (szerencsére!) nem jelenítik meg a térképeiken.[ előzmény: (68520) Csuhás, 2013.07.15 13:39:33] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 13:39:33 (68520) |
Mostanság a tuhu térképet az omp oldalró töltöm le az oregon 300-ra. Régebben megjelentek a térképen a geoládák. Most viszont nem látszanak. Gondolom valami beállítás függő dolog lehet. Tudna valaki segíteni? |
|
|
|