Előzmények
Gubirobi | hozzászólásai | válasz erre | 2013.08.15 14:17:07 (68954) |
Igen, csak a MapSource nem írja ki a szintemelkedést méterben, csak mutatja a nyomvonal magassági profilját.
Jó lehet még Google Earth is. Megnyitod benne a nyomvonalat, majd jobb klikkre kidobja a profilt adatokkal.
Hétvégén végeztem egy érdekes tesztet is, amely során a nyomvonal szintemelkedését az alábbiakkal vizsgáltam meg: GPS mérése menet közben, szűrt nyomvonal elemzése SRTM progival, Google Earth-el és BaseCamp-el. Az SRTM közel hasonló eredményt mutatott, mint a GE (ezen meglepődtem, mert régebben a GE sokkal több szintet mutatott, mint az általam legmegbízhatóbbnak tartott SRTM progi), de a BaseCamp többet, a GPS még több szintet mért. Valaki másnak tapasztalat?[ előzmény: (68952) halaszkiraly, 2013.08.14 22:05:51] |
|
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2013.08.14 22:05:51 (68952) |
Legegyszerűbb módja (nálam), ha van MapSource-od: beolvasod a trekket, majd a nyomvonal tulajdonságai megjelenitésével jobb oldalon: "Profil megjelenítése" gombra kattintasz. (persze létezik sok más módszer is)[ előzmény: (68949) fmin, 2013.08.14 22:00:43] |
|
fmin | hozzászólásai | válasz erre | 2013.08.14 22:00:43 (68949) |
Sziasztok!
Hogyan tudom megnézni egy nyomvonalam magassági adatait grafikonon?
|
|
|
|