Előzmények
-Atys- | hozzászólásai | válasz erre | 2013.09.17 12:18:15 (69423) |
akkor kicsit más a helyzet. Ugyanis ha nem légvonalas a tervezés, akkor lehet ugyan hogy a láda légvonalban 12 méterre volt, (térképen nézve) de a navi a gyalog járható utakon tervezte az odajutást. Így adódhat ( és az esetek többségében így is van) a hosszabb út. Akkor az iránytű is az útvonal felé mutat, nem a cél felé. -ha jól gondolom -[ előzmény: (69422) Ötvös család, 2013.09.17 12:12:41] |
|
-Atys- | hozzászólásai | válasz erre | 2013.09.17 12:08:12 (69421) |
ki is tudod próbálni. jelölj ki egy pontot a térképen - mondjuk két saroknyira - és "keresd meg". Ha "odavisz" akkor a ládáknál sem lesz gond. Viszont most újra elolvasva, lenne egy kérdés: Légvonalas, vagy gyalogos -kerékpáros, autós, stb- módban csinálta ezt?[ előzmény: (69420) Ötvös család, 2013.09.17 11:51:01] |
|
-Atys- | hozzászólásai | válasz erre | 2013.09.17 11:47:51 (69419) |
Nézd meg, hány térkép van engedélyezve. Lehetőleg csak egy legyen aktív, mert okozhat furcsaságokat ha több tervezős térkép fut egyszerre. Nekem voltak gondjaim ezzel[ előzmény: (69418) Ötvös család, 2013.09.17 11:39:35] |
|
Ötvös család | hozzászólásai | válasz erre | 2013.09.17 11:39:35 (69418) |
Nemrég vettünk egy Dakota 20-at.
Azt tudja vki miért van, hogy egy adott pontra navigálva az iránytű azt mutatja 50 méterre van a pont és nem is arra mutat, miközben a térkép nézetben ott vagyunk 12 méterre? Az iránytűt lekalibráltam. Többször is több irányból. |
|
|
|