Előzmények
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2013.12.02 13:15:25 (70081) |
A WGS-84 nem egy koordináta formátum, hanem egy bizonyos forgási ellipszoidnak a neve, amire vonatkozóan adjuk meg a koordinátákat. Ha Kraszovszkij vagy Bessel ellipszoidot használnánk, akkor ugyanannak a pontnak más-más lenne a koordinátája. Ezért fontos megadni, hogy a megadott koordinátát melyik vonatkozási rendszerben értjük. [ előzmény: (70076) diego, 2013.12.01 19:28:36] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2013.12.01 19:28:36 (70076) |
A WGS-84 mitől elmebeteg formátum? Nem kevered az autós gps-ek xx.yyyyyyyyyyyyyyy formátumával, mert az tényleg hulladék.[ előzmény: (70069) molnaarp, 2013.12.01 12:16:03] |
|
molnaarp | hozzászólásai | válasz erre | 2013.12.01 12:16:03 (70069) |
Sziasztok!
Valaki segítsen mert megőrülök. Létezik olyan androd alkalmazás, ami
- Meg lehet adni koordinákat abban az elmebeteg formátumban, amit itt találok?
- El tudja ezeket tárolni?
- Egy nyíl mutatja merre van? Esetleg a távolságot is mutatja?
- opció: ha ki/be lehetne kapcsolni rajta valami online térképet, amit neadj' Isten el is tárolna az már a mennyország lenne.
Egyszerűen nem értem. Kb. 10 órát szúrtam el az életemből ennek a keresésével. Tényleg nincs olyan alkalmazás, ami a 20 millió tabletet céleszközzé alakítaná? Nevetséges... |
|
|
|