Előzmények
R.Guszty | hozzászólásai | válasz erre | 2014.07.24 15:39:39 (71729) |
Az OMP-be dolgozókban - úgy gondolom - nincs akkora ellenérzés az OSM irányában, gondolom fel fogják rajzolni az OSM térképre is.[ előzmény: (71728) adalbert1977, 2014.07.24 15:05:29] |
|
adalbert1977 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.07.24 15:05:29 (71728) |
Vannak olyan ösvények és a helyek a az erdélyi Kárpátokban amelyek megjelennek az OpenMaps térképén, de nem az OSM-ben. Számos példát tudnék említeni. Például feljáró a Dregán-völgyből a Vigyázóra, vagy jelzetlen pásztorösvények a Godján-hegységben (a Szörényi-havasokban), például fel a Gugu-tóhoz (nem a csúcsra a gerincen) a völgyből stb. De befejezem. Ez a fórum elsősorban a kütyükről szól, de minthogy itt említette valaki a tényt, ezért rögtön reagáltam.[ előzmény: (71712) R.Guszty, 2014.07.23 15:36:03] |
|
adalbert1977 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.07.23 15:13:36 (71711) |
Ami a magyarországi területeket illeti, arra ott van a turistautak.hu továbbra is. Viszont az OpenMaps a környező országokról (pl. Erdélyről) is térképet nyújtott, mégpedig számos olyan értékes adattal, amelyek NINCSENEK az OSM-be integrálva. Ezek csak úgy el fognak veszni??? :([ előzmény: (71710) Old Eye, 2014.07.23 01:01:24] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2014.07.23 01:01:24 (71710) |
Most folyik az átállás. Hogy állnak a munkával, nem tudom.
Reméljük, az utolsó, turistautak.hu anyagából készült térképek elérhetők maradnak.[ előzmény: (71709) scele, 2014.07.22 18:20:58] |
|
scele | hozzászólásai | válasz erre | 2014.07.22 18:20:58 (71709) |
Nemrég azt olvastam, hogy az openmaps.eu már az OSM-ből szedi az itthoni részt és nem a tuhu-ról. Létezik, hogy ez még nem valósult meg? |
|
|
|