Előzmények
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.30 22:15:48 (71934) |
Köszönöm a segítséget, pont a fejlesztőtől. :)
Bár nem tudom mi az a dev.geo, de biztosan így van. :)
Szerintem akkor a GCKEK-nél is ez a hiba, ott rosszabb a helyzet.[ előzmény: (71933) bigmick, 2014.08.30 21:15:02] |
|
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.30 21:15:02 (71933) |
A hiba a geocaching.hu készülékében van.
A g:hu progi egy-az-egyben azt a html-t file-t jeleníti meg, amit a geocaching.hu-ról tud letölteni a ládáról "html Klasszikus ládalista html-ben" formátumban. És az így letöltött html-be a GCHML láda esetében a Domb utcai coord valamiért nem jól formázva kerül bele.
Bele lehet írni a dev.geo-ba, mint javítandó hibát, aztán talán egyszer majd javítja valaki.
[ előzmény: (71931) Norbee97, 2014.08.30 08:47:55] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.30 08:47:55 (71931) |
Sziasztok!
Van egy kis problémám. Az új GCHML ládámnál a g:hu-ban a Domb utcai coord formátumú koordinátára nem tudok rányomni, de a gc.hu-n jó. A többi működik. Mi lehet a baj?
Köszönöm előre a segítséget! :) |
|
|
|