Előzmények
heyjoe | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.17 21:16:37 (72297) |
Azért jó lenne tudni, mire gondolt a fejlesztő, amikor ezt a ficsört kitalálta :)[ előzmény: (72296) scele, 2014.10.17 21:12:08] |
|
scele | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.17 21:12:08 (72296) |
Nálam is ez a szitu, de rájöttem, mikor Szlovákiába mentünk ládázni.
Addig meg ment az izgulás, hogy akkor most benne vannak a ládák vagy sem. :-D[ előzmény: (72295) heyjoe, 2014.10.17 21:02:13] |
|
heyjoe | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.17 21:02:13 (72295) |
Az új Garminok nagyon okos találmánya, hogy egy bizonyos távolságon túl nem mutatja a ládákat.
Megoldás: gyorsan utazz el Ausztriába, ellenőrizd, sikerült-e a feltöltés, aztán gyere vissza :)[ előzmény: (72294) diego, 2014.10.17 20:16:29] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.17 20:16:29 (72294) |
Sziasztok!
Más is belefutott már vagy csak én nyertem meg? : Letöltöm a ládalistát gpx-ben (mindegy, hogy új vagy régi, csak nem fényképes). Ha külföldit töltök le (ausztria) akkor nem jelenik meg semmi a gps-en. Kipróbáltam, hogy magyar megyéket teszek fel ugyanígy és tökéletesen látszódik. |
|
|
|