Előzmények
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.28 16:09:51 (73582) |
Volt bent a kütyü Magpetnél is ,Ő azt mondta fura hogy működik, mert nem képes a Mapsource a gpx-et kezelni.
Kötve hiszem, hogy magpet valaha is mondott volna ilyet. Mármint, hogy a mapsource nem képes a gpx-et kezelni ;)
Az biztos, hogy az Oregon 6x0 szériába annyi geoládát tudsz letölteni, amennyit nem szégyellsz. Az is biztos, hogy azt csak úgy tudod megtenni, hogy innen (http://www.geocaching.hu/caches.geo) a ládákat .gpx Groundspeak új (gpx) formában töltöd le, s azt közvetlenül másolod át a gps-re. A letöltött fájlt nem tanácsos semmilyen programmal sem "piszkálni" (mapsource-el különösen nem!), mert akkor elképzelhető, hogy a ládákat már útvonalpontként fogja látni a kütyü, aminek ugye véges az útvonalpont memóriája (ha jól emlékszem, akkor 2000 pont).[ előzmény: (73322) Atalati, 2015.04.05 20:03:03] |
|
Atalati | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.05 20:03:03 (73322) |
Üdv!
Köszi a segítséget! Volt bent a kütyü Magpetnél is ,Ő azt mondta fura hogy működik, mert nem képes a Mapsource a gpx-et kezelni. Számomra nem világos ez az egész! [ előzmény: (73315) Old Eye, 2015.04.05 14:00:01] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.05 14:00:01 (73315) |
...ha Mapsource-val csinálom akkor nincs ez a jelenség... - Megtaláltad a megoldást.
A Basecamp csak látszólag MapSouce fejlettebb változata. Felhasználóbarátibb, sokkal kényelmesebb a használata, de egyszerre tud többet és kevesebbet MapSource-nál.
Az 'öreg' kesserek egyszerre használják mindkét programot.
[ előzmény: (73310) Atalati, 2015.04.05 08:09:33] |
|
Atalati | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.05 08:09:33 (73310) |
Sziasztok!
Egy olyan problémával állok szembe amihez szükségem lenne a segítségetekre! Adott egy Oregon 600-as készülék, amire ha föltöltöm a gc.hu-s ládákat, kb. a 40%-t megtaláltnak érzékeli és nem is jelenik meg a térképen. Memóriakártyára és belső memóriába is próbáltam a feltöltést, de ugyan az történik ha leszedem újratöltöm stb. A műveleteket Basecamp-al végeztem el, de ha Mapsource-val csinálom akkor nincs ez a jelenség. Másik számítógépen is próbáltam és másik gc.hu- s felhasználóval is, de ugyan az történik minden alkalommal.
Előre is köszönöm a segítséget!
Attila |
|
|
|