Előzmények
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:46:44 (74052) |
Azt én is tudom, hogy nem stimmel, ezért írok ide. Egy hete frissítettem a szoftverét is a legújabbra, ez sem segített. Bármennyit rátölthetek, csak 50 jelenik meg a listában és a térképen is. Nem jöttem mrá milyen logika alapján válogatja ki azt az ötvenet, mert elég random. Előtte Dakotám volt, ott elfogadtam, de egy Oregonnál azért elég vicces az 50.[ előzmény: (74051) Yoss, 2015.09.04 20:39:57] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:39:57 (74051) |
Ott valami nem stimmel. Nekem az összes magyar és elég sok .com-os láda rajta van, mind meg is jelenik.. [ előzmény: (74050) GrayWolf, 2015.09.04 20:38:10] |
|
GrayWolf | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.04 20:38:10 (74050) |
Sziasztok! Oregon 600 miért csak 50 geoládát jelenít meg a GPX-ből, amikor mindenütt azzal dicsekednek, hogy korlátlan láda rátölthető? Mondjuk ez igaz is, csak nem jeleníti meg. Most már nagyon bosszant, hogy mindig ki kell nyomtatnom a ládaoldalakat és pötyögni egyenként a koordinátákat. Nincs szűrő bekapcsolva. Több külső fórumon olvastam, hogy másoknak is problémát jelent, de megoldás még sehol sem született. Valakinek tapasztalat? |
|
|
|