Előzmények
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2017.07.11 11:34:04 (76329) |
Már miért ne tellne az MTSZ-nek ilyesmire pénze?
Meg is csinálták a felmérést és látható az útvonal.
Az, hogy erről nem mindeni tud, az más kérdés![ előzmény: (76327) Old Eye, 2017.07.11 11:20:45] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2017.07.11 11:20:45 (76327) |
+1
Jelzés értékű, hogy pont MTSz-nek, a Kéktúra gazdájának erre nem telik. Nem szégyellik magukat?!
Sok WEB lapon találunk OKT, RPDDK és AK adatokat, de egyik sem tekinthető autentikusnak, mégha MTSz-re is hivatkoznak.[ előzmény: (76320) gusty, 2017.07.11 10:27:10] |
|
Lipták Roland | hozzászólásai | válasz erre | 2017.07.11 08:32:53 (76314) |
(Pl senkinek nincs fogalma arról, honnan lehet letölteni az OKT valóban aktuális nyomvonalait).
Mondjuk igen, már bennem is sokszor felmerült, hogy így a repülőkutya évszázadában 21. század második évtizedének végén miért annyira lehetetlen küldetés, hogy a jelzésfestők húzzanak egy telefonos logot, amikor kinn vannak terepen?
Nincs olyan térképszolgáltató, amely másnak térképeit is ajánlja.
Ó, dehogynem.
Én rendszeresen látom, hogy a tuhu tagjai itt, a tuhu fórumain az érdeklődőknek az OSM térképeit ajánlják, a saját, létező, egyenértékű kimeneteink helyett. :P[ előzmény: (76313) Old Eye, 2017.07.11 07:23:00] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2017.07.11 07:23:00 (76313) |
Hálás köszönet! Megnyugtattál!
Pont a SylverRat féle biblia nem jutott eszembe... Ha már tíz éves is - ez internet korában geológiai időnek számít - még mindig sok hasznos információt tartalmaz. Mikor ide jöttem, 2008-ban, már fogalom volt.
Nincs ráhatásunk naprakész tartására. Ez amúgy általános jelenség. (Pl senkinek nincs fogalma arról, honnan lehet letölteni az OKT valóban aktuális nyomvonalait).
Kérni nem lehet, csak hazai adatokkal foglalkozunk, de kérdezni igen :-)
Nincs olyan térképszolgáltató, amely másnak térképeit is ajánlja.
Jó utat, paul! Szép élményeket![ előzmény: (76312) Paul, 2017.07.10 22:49:26] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2017.07.10 21:14:33 (76311) |
Szia!
Tudtommal mi nem ajánlunk külföldi térképeket. Ha mégis, hol találtad azokat a linkeket? Törölni fogjuk. Köszönjük![ előzmény: (76309) Paul, 2017.07.10 18:41:52] |
|
Paul | hozzászólásai | válasz erre | 2017.07.10 18:41:52 (76309) |
Sziasztok!
Keresek gps-re térképeket Olasz-Ausztria-Szlovénia hármas határ környékéről.A FAQ-ban lévő linkek nem élnek már.A omphiking.exe-t pedig nem tölti le.
Hol találhatók letölthető fájlokat? |
|
|
|