Előzmények
Lipták Roland | hozzászólásai | válasz erre | 2018.03.19 09:15:48 (76731) |
Az OMP-n rendszeresen előfordul a hiba, ott nem generálódnak le területek.
De ők az OSM adatbázisra való átállás óta küzdenek vele.[ előzmény: (76728) Old Eye, 2018.03.17 09:51:16] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.03.17 09:51:16 (76728) |
Biztosra veszem, hogy nem hibáztál.
Pár hónapja volt hasonló probléma az OpenMaps.eu-n.
Most nem vagyok gépnél, amint tudok, megnézem magam is a jelenséget, de nem tudok rajta segíteni.
Már írtam a szolgáltatónak.[ előzmény: (76727) Yoss, 2018.03.17 00:07:32] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2018.03.17 00:07:32 (76727) |
Nem kerülték el, csak nem értettem. Közben letöltöttem az OMP Hiking térképeket is, rátoltam az Oregonra és az eredmény ugyanaz. Olyan, mintha egyfajta felület hiányozna a kütyüről, a térkép meg feltételezné, hogy ott van a kütyün. Mindenesetre, tuhu, openmaps, ugyanaz az eredmény. Mit érdemes ilyenkor tenni? Én rontottam el valamit?[ előzmény: (76726) Old Eye, 2018.03.16 23:32:55] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.03.16 23:32:55 (76726) |
Elkerülték figyelmedet a bevezetőben írtak:
A felsorolásokban fekete színnel jelölt anyagok szerverünkön saját térképadatbázisunk alapján készültek, bejelentkezve letölthetők,
a sötétkék színnel kiemeltek pedig külső szerveren, de ugyanazokból a térképadatokból.
Nyilván a saját térképünket ellenőriztem.
Írok a kérdéses térkép előállítójának.[ előzmény: (76725) Yoss, 2018.03.16 23:22:06] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2018.03.16 23:22:06 (76725) |
A 171Mb-os verziót töltöttem le az előbb. Akárhogy nézem, akárhogy zoomolok egy csomó fekete felület van a térképen. O650. [ előzmény: (76724) Old Eye, 2018.03.16 23:03:27] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.03.16 23:03:27 (76724) |
Hibátlan. Tartalmazza az általam ismert legfrissebb rajzolásokat.
Dakota 10-esen és MapEdittel néztem (az utóbbi értelmezi és megjelenítteti a gmapsupp.img-et).[ előzmény: (76723) Old Eye, 2018.03.16 22:41:44] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2018.03.16 21:40:33 (76722) |
Letöltöttem a tuhu térképet garminra. Tele van fekete felülettel. Mit csináltam rosszul? |
|
|
|