Előzmények
Tamy | hozzászólásai | válasz erre | 2018.06.11 10:13:30 (77013) |
Én gdb-nél tapasztaltam (mps-t ritkán használok), de a lényeg az, hogy ez nem Win10 specifikus dolog, más gdb fájl esetén általában nem jelentkezik, csak néha van olyan, ami valamiért nem tetszik neki. Én többnyire a saját magam által megtervezett útvonalakat mentem el gpx-be is, mert több program csak ezt eszi meg.[ előzmény: (77012) Mr Zerge, 2018.06.11 09:15:29] |
|
Mr Zerge | hozzászólásai | válasz erre | 2018.06.11 09:15:29 (77012) |
Egész pontosan: az mps volt a létrehozott poi gyűjtemény, amit a Mapsourcban leszúrogattam.
Ezt tudtam gdb-be konvertálni, viszont egyikből sem tudtam gpx-t konvertálni.[ előzmény: (77011) Tamy, 2018.06.11 08:19:24] |
|
Tamy | hozzászólásai | válasz erre | 2018.06.11 08:19:24 (77011) |
Szerintem ez nem kifejezetten Win10 specifikus, inkább gdb függő. Pont a napokban jártam így W7 x64 alatt.[ előzmény: (77010) Mr Zerge, 2018.06.11 07:51:32] |
|
Mr Zerge | hozzászólásai | válasz erre | 2018.06.11 07:51:32 (77010) |
Egy érdekes hiba: 64 bites WIN10 alatt egyébként tökéletesen működő Mapsource mps vagy gdb fájlból gpx mentési kísérletre elszáll, 0 bájtos gpx fájl jön létre. 2 gépen is egyforma viselkedés.
Le kellett töltenem a GPSBabelt, azzal sikerült a konverzió. |
|
|
|