Előzmények
petergabor | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.27 07:48:50 (77138) |
Szeretném megköszönni a nagy nyilvánosság előtt is vrobert82_Nem_hirdetek önzetlen segítségét készülékem felélesztésében.[ előzmény: (77132) vrobert82, 2018.09.21 16:27:16] |
|
vrobert82 | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.21 16:27:16 (77132) |
Megkaptam, Atvettem, Kesz ! ;)
.... De mar csak hetfon fogom tudni visszapostazni, szoval kedd korul fogod
tudni tesztelni, mert most mar eltelt az ido .... :(
Kicsit megizzasztott, de most egyelore mar megy, majd legkozelebb egyesevel
toltogesd a terkepeket, mert vmelyik serult lehet / lehetett ...[ előzmény: (77124) petergabor, 2018.09.14 09:56:19] |
|
petergabor | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.14 09:56:19 (77124) |
ez attól is függ, mit sikerül kihozni a 64s-ből. De egyelőre úgy néz ki a helyzet, hogy maradnia kell a 60CSx-nek, bár még próbálkozunk.[ előzmény: (77123) szekelya, 2018.09.14 09:31:00] |
|
petergabor | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.05 21:49:34 (77103) |
Sziasztok!
vásároltam egy GPSMAP 64s készüléket az eddigi 60CSx mellé.
Rátöltöttem Mapsourcen keresztül a TuHu turistatérképeit külön rétegekként a felületek, utak és a szintvonalak, valamint a Garmin Naviguide térképét.
Ezek után a készüléken csak a Naviguide látszik. A menüben sem látszik a TuHu. Ha csak a TuHu-t töltöm rá, akkor sem lehet a rétegeket külön kezelni.
Illetve a 60CSx-en tájegységekként is tudtam ki- illetve bekapcsolni.
Valahogy így néz ki 60CSx-en:
Hide Naviguide
Hide TUHU szintvonalak
Hide TUHU feluletek
Hide TUHU szintvonalak
illetve másik menüben:
[pipa] Aggteleki-karszt, TuHu utak
[pipa] Aggteleki-karszt, TuHu felületek
[pipa] Aggteleki-karszt, TuHu szintvonalak
[pipa] Borzsony, TuHu utak
stb.
A kérdéseim:
64s-ben ezeket nem lehet így kezelni?
64s-ben miért nem látszik rétegenként a TuHu?
Ha a Naviguide és a TuHu térképeit is rátöltöm, miért csak a Naviguide látszik (menüben is)?
Köszönöm.
Péter |
|
|
|