Előzmények
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.12 21:21:19 (78057) |
És mindezek ellenére, a láda mindig pontosan annyira van, mint amennyit a GPS mutat :) [ előzmény: (78055) Bakszakáll, 2020.03.11 09:45:06] |
|
Bakszakáll | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.11 09:45:06 (78055) |
A ládakeresőben kijelölöm a keresett ládát, kiírja, hogy mennyi távolságra van tőlem. És ha azt írta, hogy 1 méter 80, vagy hogy 0,7 méter, akkor az esetek jelentős részében nagyjából annyi volt. Érzésre elég pontos, centire nem mérem, mert nyilván nem hordom magamnál a colstokot.
Ebben benne van a rejtő jó munkája, a terepviszonyok, és valamennyire a telefon is. Meg tévedhetek, meg kezdő is vagyok, meg elfogult:)[ előzmény: (78054) Yoss, 2020.03.11 08:32:08] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.11 08:32:08 (78054) |
"Amikor 1 méteren belül jelzi a ládát, az tényleg annyi."
Ezt mégis honnan tudod? Hiába lenne nálad szubméteres GPS, ha 10m-es pontossággal mérték be a láda koordinátáját..[ előzmény: (78053) Bakszakáll, 2020.03.10 22:48:01] |
|
Bakszakáll | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.10 22:48:01 (78053) |
A 'saomi' az esetek kábé felében meglepően pontos. Amikor 1 méteren belül jelzi a ládát, az tényleg annyi. Nem próbáltam extrém körülmények között, de van azért néhány ládám sűrűbb helyekről.
Köszi mindenkinek. |
|
|
|