Előzmények
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.10 10:14:31 (26872) |
Akkor valami el van állítva a Mapsource-ban. Nézd meg a Szerkesztés->Beállítások menünben megjelenő párbeszédablak "hely" fülén milyen alappont és térképhálózat van megadva. Wgs84 illetve "Szél/hossz hddd mm.mmm" formátum kell[ előzmény: (26868) mazsola069, 2012.01.10 01:05:01] |
|
mazsola069 | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.10 01:05:01 (26868) |
Arra gondolok,hogy Mapsource-on berakta az M1 M7 közé ráadásul az M0 körgyűrütől (ami nincs is rajta) jóval lejjebb.[ előzmény: (26866) Attibati, 2012.01.09 19:36:14] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.09 19:36:14 (26866) |
Ránéztem a trackedre, nem látok semmi problémát. Ha arra gondolsz, hogy néha néhány méterrel a meglevő utak mellett fut az általad mért nyomvonal az teljesen normális. Erre képesek a kézi GPS-ek.[ előzmény: (26864) mazsola069, 2012.01.09 18:29:10] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.08 11:41:47 (26854) |
Örülünk neki, ha a TUHU-ra is feltöltöd, különösen akkor, ha még felméretlen utakon jártál.
A tracked Mapsource alatt megjelenő képét egy képlekapóval vagy az alt+print scrn paranccsal mentsd el és azt töltsd fel a logodhoz.[ előzmény: (26852) mazsola069, 2012.01.08 11:23:05] |
|
mazsola069 | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.08 11:23:05 (26852) |
Sziasztok!
Szombaton kiróbáltam az új bicómat,és elkészítettem eslő treckemet.Felnyomtam MapSource-ra,kicsit szerkesztgettem,ismerkedtem a progival.A célom,hogy a ládaoldalon képként szerepeljen,temészetesen TUHU alatt.Vagy a TUHU-ra töltsem fel? Hogy is van ez???
Eőre is köszi. |
|
|
|