Előzmények
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2013.06.26 18:45:40 (5494) |
Akkor most vagy más pecsét van a kerítésen vagy marhára keverem valamivel. De így, hogy linkelted a képet, beugrott, hogy valóban ott van. Még tán én is lefényképeztem. Pedig pár hónapja voltam ott :-([ előzmény: (5488) Hev, 2013.06.26 16:11:37] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2013.06.26 15:56:49 (5486) |
De a teljesen egyértelmű helyket mért kell külön felmérni? Mármint pl az ágasvári th. Ott szerintem elég lenne a ház koordinátája, hiszen mindenki tudja, hogy a pulton van. (Na jó, van , hogy kérni kell). De ott elég nehéz mellényúlni a helyet illetően. A vasútállomásos pecsétek szintén ilyenek. Mert mondjuk egy Hét vezér forrásnál még ok, mert a határőrlaktanya kerítése viszonylag hosszú (és nem mellesleg azon a részen van egy pár belőle). [ előzmény: (5483) Old Eye, 2013.06.26 15:11:37] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2013.06.26 15:11:37 (5483) |
Ne fárassz! Ismerem ezeket a helyeket. Csak eddig még senki sem állt ez pecsétek mellé és mérte be azok koo-it. [ előzmény: (5481) Hev, 2013.06.26 14:59:22] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2013.06.26 14:25:19 (5478) |
tudomásom szerint minden pecsételőhely benne van a POI listában
Hét-forrás?
Kôszeg?
Sárvár?
Sümeg?
Hévíz?
Keszthely?
Zirc?
Szárliget?
Hollókõ?
Ágasvár?
Lehet, hogy ezt-azt elnéztem, de ezeket nem találtam meg OKT pecsételőhely POI-jaink között.
Köszönöm, ha kijavíttok.
Ha valóban hiányoznak, meg fogom hirdetni az OKT túrázók között és fizetek minden egyes ph koo-jáért egy-egy üveg sört.
[ előzmény: (5477) Hev, 2013.06.26 12:59:15] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2013.06.26 12:59:15 (5477) |
Félrevezetésre alkalmas információ! Az OKT útvonala nem változik folyamatosan ez az egyik legfontosabb szabályozási feladata a kiíróknak és tudomásom szerint minden pecsételőhely benne van a POI listában , legfeljebb nem megfelelő típussal és névvel. Ez elsődlegesen ott lehetséges ahol valamilyen intézményben található a hivatalos pecsét és korábban egyes szerkesztő kollégák sérelmezték a dupla felvitelt. [ előzmény: (5473) Old Eye, 2013.06.26 07:14:11] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2013.06.26 07:14:11 (5473) |
Az OKT egyike a legjobban felmért útjainknak, de sose mondjuk semmire, erre sem, hogy fel van mérve.
Nemcsak mert hiányzik egy csomó pecsételőhely koo-ja (nemsoká publikálom), hanem mert folyamatosan változik a nyomvonal és a szakaszok minősége. Egyik gondunk az, hogy ezek a változások jó része csak ad hoc, véletlenszerűen jutnak el hozzánk, de azonnal megjelennek az adatbázisban és azokon a kimeneteken, melyek folyamatosan frissülnek.[ előzmény: (5469) diego, 2013.06.25 19:11:40] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2013.06.25 19:11:40 (5469) |
Esetleg szükséges még oda bejárt út? Mert az eddigi kékem 987,km-ből szerintem 980km körüli az megvan. Mindegyik 4m-es trackpont sűrűséggel, igaz különböző gps által rögzítve.[ előzmény: (5468) Old Eye, 2013.06.25 13:38:02] |
|
|
|