Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.12.26 16:02:20 (6674) |
WEB-es felületen senki, még én se tudom feldolgozatlanra visszabillenteni. Ha nagyon kell, megteszem közvetlen beavatkozással, de - szerintem - nincs ennek oly nagy jelentősége, a feldolgozottnak jelölt track-ek újra feldolgozhatók...[ előzmény: (6673) fodor8peter, 2018.12.26 01:08:48] |
|
fodor8peter | hozzászólásai | válasz erre | 2018.12.26 01:08:48 (6673) |
Szia Roland! Nem tudja visszabillenteni, mert nem ő dolgozta fel. Legalábbis én nem tudom azokat a saját trackeket visszaállítani, amiket nem én rajzoltam meg. Egyébként megnéztem, sajnos tényleg hiányzik néhány út a rajzolásból.[ előzmény: (6671) Lipták Roland, 2018.12.25 21:12:00] |
|
Lipták Roland | hozzászólásai | válasz erre | 2018.12.25 21:12:00 (6671) |
Feldolgozottra van állítva. Így már nem fog vele foglalkozni senki.
Ha gondolod, billentsd vissza feldolgozatlanra, amint lesz időm, foglalkozom vele.[ előzmény: (6670) Fazék, 2018.12.25 19:51:10] |
|
Medves | hozzászólásai | válasz erre | 2018.12.23 20:36:56 (6663) |
Tegnap (12.22-én) bejártuk az Országos Kéktúra Jósvafőtől Bódvaszilasig tartó szakaszát az Aggteleki-karszton.
A tuhu térképről hiányzik a Bódvaszilas feletti kék kör (forrás) jelzés, amely a tanösvény piros "T" betűjével fonódva a Barlangkutató-forráshoz vezet a kék és a zöld sáv jelzés elágazásától. A tanösvény ezen szakasza értelemszerűen szintén nincs fent a tuhun.
Már a Hucul-ménes körül is voltak gondok a térképpel, ott váltottam át OSM-re, azon fent van a kék kör is.
Kapcsolódva a lentiekhez...
A jelzéselágazásoknál nem egy, nem kettő fa törzse szinte teljesen szürkére volt mázolva, ez már teljesen értelmezhetetlen volt számomra, és iszonyúan ronda is. Az hogy az új jelzések csúnyábbak mint a régiek nem izgatott, csak ismerve a "szigorú borsodi hátteret" minimum érdekes volt a sok megfolyt jelzés.
|
|
|
|