Előzmények
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2019.05.03 15:04:14 (6765) |
Ha a térkép megmutatja, hogy a kéktúrázónak merre kell menni akkor az jó.
A régi nyomvonal érdektelen, arra semmiképpen nem fog visszakerülni a kéktúra, nem tudom mit tettél vele, ha a külső gyártású Garmin térképen látszik akkor az jó. Legtöbben azt használják.
A Geomap-on látom :-)[ előzmény: (6764) olahtamas, 2019.05.03 14:49:56] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2019.05.02 20:30:32 (6763) |
Ha át lenne normálisan vezetve akkor így kellene kinézni mint az OSM térképén.
Olyan jelzés típus, hogy K* nincs a készletben, így nem is jelenik meg. A leghasznosabb 5 m-es szintvonalas és a jelzéseket is megjelenítő Garmin térképen ebből semmi nem látszik!
[ előzmény: (6762) FTom, 2019.05.02 19:47:21] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2019.05.02 19:47:21 (6762) |
Köszönjük! Güszi már írt erről márciusban (6702. sz. hozzászólás) és web-en át is vezette az ideiglenes nyomvonalat a Berettyó töltésén haladó útra.[ előzmény: (6761) Hev, 2019.05.01 23:06:41] |
|
|
|