Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2019.02.18 12:12:22 (34274) |
Készen is vagyunk.
Aki már nézegette a raszteres eme szegmensét, előbb törölje böngészője háttértárolóját!
A Garmin kimenetekben holnap reggelre megjelenik.
Újra köszönjük R. Guszty-nak a segítséget![ előzmény: (34272) Old Eye, 2019.02.18 10:23:10] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2019.02.18 10:23:10 (34272) |
[... és aki felmérte, nem küldte be ;-) ] Már dolgozom rajta.
Gyakori jelenség, hogy amikor felkeresünk egy geoládát, csodálkozunk, utak vezetnek hozzá, de azok hiányoznak a raszteresről és a Garmin kimeneteinkből. Itt a rejtőt hibáztatom, mint a mostani esetben is. Elrejt egy ládát, nehezen hiszem, hogy nem nézi az MGKE térképét, egyből látnia kell, hiányos, mégsem rakja fel az odavezető utak nyomvonalait, ennyi minimumot a játékosok megérdemelnek, sokszor a ládamoderátorok kérik is. (Tisztelet a kivételnek! Van olyan ismert rejtő, ki már új ládája moderálása előtt szól a tuhus szerkesztőknek és küldi a hiánypótló adatokat.) Az is igaz, a GeoMap bekavar azzal, hogy nem a térképünkkel indul, hanem az openstreetmap-ével, ami több esetben tartalmazza a nálunk még hiányzó utakat, mint a mostani esetben is.[ előzmény: (34271) R.Guszty, 2019.02.18 08:58:29] |
|
R.Guszty | hozzászólásai | válasz erre | 2019.02.18 08:58:29 (34271) |
[Tudom, hogy csak felmérés alapján dolgoztok, csak azon lepődtem meg, hogy senki nem mérte még fel.][ előzmény: (34270) Old Eye, 2019.02.18 08:48:10] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2019.02.18 08:48:10 (34270) |
Köszi! Jól néz ki! Hamarosan a térképre kerül, a Garmin kimeneteken holnap reggelre.
[A turistautak,hu igyekszik tartani magát 'Azt rögzítjük, ami a terepen van!' elvhez, a vízrajz és a szintvonalak kivételével beküldött felmérések adataival dolgozik.][ előzmény: (34269) R.Guszty, 2019.02.18 08:05:31] |
|
R.Guszty | hozzászólásai | válasz erre | 2019.02.18 08:05:31 (34269) |
Feltöltöttem egy 2016-os tracket. be kell valljam, először azt hittem viccelsz, de tényleg nincs fent a térképen. :-O[ előzmény: (34268) Old Eye, 2019.02.18 07:03:44] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2019.02.18 07:03:44 (34268) |
Miért ne... Vannak még...
Ha valaki a kisvasúttal vadássza le az új ládát, beküldhetné útja nyomvonalát.
Hiányzik a turistautak,hu térképdatbázisából.[ előzmény: (34267) Chubby, 2019.02.18 00:38:02] |
|
KP1965 | hozzászólásai | válasz erre | 2019.01.25 18:09:59 (34159) |
Hova lett a Magyarországi kisvasutak láda? Először csak azt vettem észre, hogy a budapesti megtalálásaim a 95,5%-ról 100%-ra változtak, aztán láttam, hogy az egyetlen hiányzó GCkisv eltűnt. Gyűjtögetem a kisvasutas megtalálásokat, a 23-ból kb. a fele már megvan. Szomorú lennék, ha megszűnne! |
|
|
|