+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Mapy Tourist
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
---------------
az összes fórum egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
---------------
az összes fórum egyben
Leírások
---------------
A játékról
---------------
FAQ
---------------
Egyesület
Ki kicsoda
Fórummoderálás
Közhasznúság, 1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
---------------
GC a sajtóban
Előzmények
Gáspár Norbert
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.01.27 15:17:06 (1862)
http://href.hu
Ajánlom mindenkinek, ha ilyen csúnya hosszú linkeket akar beszúrni.
Az előbbi pl. ilyen rövid lett:
http://href.hu/x/4ip1
:)
[
előzmény
: (1861) szucsattila, 2008.01.27 15:12:03]
szucsattila
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.01.27 15:12:03 (1861)
Itt (
http://www.geocaching.hu/poi.geo?action=browse&ob=dist&od=n&egylapon=20&poi_dist_max=20&lat_h=47&lat_m=11.5770&long_h=17&long_m=55.2930
) kellene a második tételt a buszmegállót javítani. A vasútállomás az én nevemen van, most vettem fel, de a buszmegálló nem. A buszmegálló neve "Eplény, vá.".
[
előzmény
: (1860) Szab, 2008.01.27 15:03:32]
Szab
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.01.27 15:03:32 (1860)
Nem értem. A te neveden van, miért nem javítod?
[
előzmény
: (1859) szucsattila, 2008.01.27 14:50:52]
szucsattila
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.01.27 14:50:52 (1859)
Az Eplényi vasútállomáshoz (
http://www.geocaching.hu/poi.geo?id=38643
) legközelebbi POI-nak nincs neve. Helyesen buszmegálló: "Eplény, vá.". Valaki tudná javítani? Köszi.
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[turistautak.hu]
[mozgó ládák]
[grafikonok]
[szavazások]
[jogi tudnivalók]
[e-mail]
[impresszum]