Előzmények
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.30 20:11:09 (2571) |
Köszi a visszajelzést, ezek szerint sikerült javítani az írás módot.
Az említett kanyar tiltást megnézem, nem tudom mi lehet vele.
Elvileg ugyanazok a kanyartiltások érvényesek kellenek legyenek, mint a rendes térképen.[ előzmény: (2570) kertiati, 2009.01.30 19:47:11] |
|
kertiati | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.30 19:47:11 (2570) |
A házszámozások rendben vannak.
Bele lehetne-e építeni a kanyarodási tiltások figyelembevételét is?
Illetve nem tudom miért enged balra kanyarodást a tervezésben a TuristautakIndex míg a Turistautak ugyanott nem. Erről a pontról N47.47130 E19.11059 erre a pontra N47.47120 E19.10962 (Bp. Üllői út, Ecseri út kereszteződés) Vagy lehet, hogy a két verzió között éppen valaki szerkesztett ott és kijavította?[ előzmény: (2542) kertiati, 2009.01.28 20:46:56] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.28 19:56:24 (2541) |
Bocsi, ez állítható, nem figyeltem rá.
Mondj egy koordinátát légy szíves, mert mifelénk nincsenek házszámok.
Megkeresem és javítom.[ előzmény: (2540) kertiati, 2009.01.28 16:10:35] |
|
kertiati | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.28 16:10:35 (2540) |
Nem tudom hibának számít-e, de fordítva van a házszámok és az utcanevek sorrendje. Míg a turistautaknál így néz ki: "Álmos Utca 75" a Turistautak3D-nél ugyanaz így néz ki: "75 Álmos Utca"[ előzmény: (2539) Peter68, 2009.01.27 20:24:25] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.27 20:24:25 (2539) |
Hogy egy kicsit feldobjam a dolgot, fejlesztettem csöppet a térkép helyét.
A http://peter68.com/garmin oldalon megtaláljátok belinkelve a térképet, és mellette, hogy mikor töltöttem fel utoljára.
Így nem kell ugyanazt többször letölteni, mire rájössz, hogy ez már meg van, illetve én sem írom fel ide többször, ha frissül.
Várom a visszajelzéseket az esetleges rosszaságokról, biztos van benne hiba. :-(
Mivel részemről lezárult a típus varázslás, megpróbálok még több dolgot kihozni a produktumból. |
|
|
|