Előzmények
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.11.22 17:12:55 (2858) |
A találati lista alján lehet ki/bekapcsolni a kis/nagybetű megkülönböztetését, alapesetben nem különbözteti meg őket, az ékezeteket sem.[ előzmény: (2857) Kurdi_Robert, 2009.11.22 15:42:20] |
|
Kurdi_Robert | hozzászólásai | válasz erre | 2009.11.22 15:42:20 (2857) |
Kipróbáltam. Fullos. Én biztos használni fogom így a keresőt. Mindenképp kiírja a találatot írásmódtól függetlenül? (Lidl-LIDL-lidl?) Köszi a tippet :)[ előzmény: (2856) zayd, 2009.11.22 10:31:36] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2009.11.22 10:31:36 (2856) |
Minden poinak készül egy webes adatlap (mapedittel rajzoltnak is), de amelyiknek nincs megfelelő webes kategóriája azt csak az ID ismeretében vagy a tu.hu-n jobb felső sarokban lévő keresővel lehet megtalálni.[ előzmény: (2854) Kurdi_Robert, 2009.11.22 06:23:47] |
|
Kurdi_Robert | hozzászólásai | válasz erre | 2009.11.22 06:23:47 (2854) |
sziasztok, csekkolnám hogy érdemes-e felvinnem poi-ként a dunaújvárosi Lidl-t... rákeresek POI adatbázisban... Van egyéb kategóriában is, épület kategóriában is ilyen bolt - persze egyik sem a dunaújvárosi (amúgy ez nem érne meg egy egységesítést? a hektikus kis- és nagybetüvel írást már nem is emlitem)
DE a nagyobb problémám, hogy ahogy én elsö alkalommal a térképre raktam anno a dunaharaszti Lidl-t a garmin-helyes ikonnal, már nem tudok rákeresni, mintha már át sem kerülne a geocaching.hu poi web-es adatbázisába... (tuhu bejelentőnév alatt, kategória hiányának terhe mellett) Én látok rosszul valamit...?
Ha meg nem kereshető web-en, ez eléggé alkalmat ad(hat) a duplikált felvételre vagy talán ezt is rosszul látom? (végül: nem vittem fel, majd a térképre felviszem nem akarok plusz munkát másnak). Persze most ebben az a logika van, hogy nem mindenki akar rajzolni, és aki tuhu-térképpel járja az országot, az nem biztos hogy a legfrissebb térképpel túrázik... |
|
|
|