Előzmények
Ákibard | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.15 06:56:12 (3147) |
Kisalföld :-)
Akkor egyben volt sok kisalföldi, börzsönyi, és gödöllői POI-m, és amikor beszédes nevet adtam nekik (211 helyett Szelektív hulladékgyűjtő pl.) akkor első betűnek beírtam a tájegységet, mert így könnyebb volt az összes feldolgozása után kijelöléssel 3 tájegységre bontani. [ előzmény: (3146) Erdőjáró, 2010.06.15 06:41:05] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.15 06:41:05 (3146) |
Akkor tényleg jól értettem. Na majd meglátjuk... Egyébként mi ez a "K" a nevek előtt (ha nem titok)? [ előzmény: (3145) Ákibard, 2010.06.14 21:26:43] |
|
Ákibard | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.14 21:26:43 (3145) |
Jól értetted. Mintha egy tracket küldenél be, csak ez nem tartalmaz nyomvonalat, csak rengeted POI pontot :) A rajzoló meg berajzolja, mintha egy track lenne, csak pontokat rak le, és nem utakat.
Az mondjuk igaz, hogy 1-1 darabért nem annyira éri meg, de ha csak 1-1 darabot töltenél fel, akkor a jelenlegi POI oldal se zavarna :))
Tedd fel nyugodtan a tuhura!
Lásd példa: http://turistautak.hu/tracks.php?id=23482[ előzmény: (3144) Erdőjáró, 2010.06.14 20:46:29] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.14 20:46:29 (3144) |
Tuhura tölteni? Mint egy tracket? Ezt már olvastam, de őszintén szólva nem nagyon passzol... (hacsak nem említjük azokat az előnyeit, amelyekről írtál). Ha van egy vagy két POI-m (és nem akarok esetleg sokáig gyűjtögetni, hogy "érdemes" legyen feltölteni egyben), akkor jó módszer a régi. De most töltsek fel egy-két POI miatt egy fájlt a tuhura? Nem tetszik! (Hacsak nem értelek félre, és ettől jól mellébeszélek.)
Részemről sajnálom, hogy így alakult a POI-feltöltéssel a dolog. Remélem, mihamarabb visszaáll minden a régi kerékvágásába![ előzmény: (3143) Ákibard, 2010.06.14 19:48:08] |
|
Ákibard | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.14 19:48:08 (3143) |
Miért nem töltöd fel a tuhura és az illetékes rajzoló felviszi?
Neked kevesebbet kell bogarásznod vele, viszont a következő fordulónapon már rajta van a térképen, és ami nem utolsó, helyes ikonnal! [ előzmény: (3141) Erdőjáró, 2010.06.14 18:51:28] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.14 18:51:28 (3141) |
Nincs mit, nagyon szívesen! Várható mostanában valamilyen előrelépés a POI-feltöltést illetően? Időnként elbogarásznék vele... :-) (Jártamban-keltemben jó sok POI jön szembe, ami még nincs a térképen...)[ előzmény: (3140) tibbi, 2010.06.14 17:22:57] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2010.06.14 17:07:43 (3139) |
Sziasztok! Két apró észrevételem volna. A simontornyai CBA megszűnt, kéretik törölni, a Bem u. és a 64-es út kereszteződésében levő ABC-t pedig lécci tegyétek át a B. u. északi oldalára, mert abban a sarokban van!
Köszönöm! |
|
|
|