Előzmények
Ákibard | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.01 17:13:47 (4299) |
"Csak azon csodálkozom, hogy van saját POI-ja a dagonyának, viszont a mocsárnak vagy lápnak nincs."
Dagonyának gondolom azért van, mert az lehet földúton is, esetleg olyan kiterjedésben, ami a gépjárművel haladást jelentősen akadályozza.
A mocsár vagy láp azért nem ilyen. [ előzmény: (4298) FDorka, 2011.12.01 16:40:52] |
|
FDorka | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.01 16:40:52 (4298) |
Nem. De nem is tóként vagy vízként.
Névrajz akkor lenne erre talán indokolt, ha valami nagyobb, akár nevesített terület lenne. De nem az, csak egy kis vizenyős terep, amit azért fontos megjelölni, mert pont a turistaúton van rajta.
Mi idén ősszel elég nagy szárazságban is csak ügyeskedve tudtunk átkelni rajta.
Tavasszal, vagy eső után gondolom teljesen járhatatlan.
http://turistautak.hu/poi.php?id=130104
Csak azon csodálkozom, hogy van saját POI-ja a dagonyának, viszont a mocsárnak vagy lápnak nincs.[ előzmény: (4297) olahtamas, 2011.12.01 12:31:11] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.30 23:19:03 (4295) |
Jó kérdés... Az egész POI típuskészletünket eléggé összegányoltuk, eléggé GARMIN alapú...
Vajon Balatonunknak, mint víznek van POI-ja?! [ előzmény: (4294) FDorka, 2011.11.30 23:12:30] |
|
FDorka | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.30 23:12:30 (4294) |
Bejelöltem víznek és ráírtam, hogy mocsár. Nem jártuk körbe :)
Mondjuk nem értem a logikát, mert tóra meg kertre is van POI. Az se pontszerű.[ előzmény: (4293) Old Eye, 2011.11.30 22:58:48] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.30 22:58:48 (4293) |
Mert nem pontszerû objektum. Mint felület, van ilyen. Javaslom névrajz POI típus használatát ('egyéb' POI csoportban megtalálod).[ előzmény: (4292) FDorka, 2011.11.30 22:52:52] |
|
|
|