Előzmények
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2013.08.17 21:33:51 (5665) |
A probléma ismert, a megoldás csak barkács.
Én MapEdittel leválogattam ami nekem kellett.
Aztán konvertálgattam, és amikor elkészült, örültem :)[ előzmény: (5663) -Atys-, 2013.08.17 21:09:47] |
|
-Atys- | hozzászólásai | válasz erre | 2013.08.17 21:09:47 (5663) |
Az előző hozzászólásomat még kiegészíteném annyival, hogy ugyanazt a POI kategóriát, ugyanazzal a beállításokkal letöltöm, három letöltés, három fájl méret. pl a várak lejött már ( sorrendben )
131 kb, 89.8 kb, illetve 122,5 kb méretben is... Valaki, valami ötlet? Mit csinálok rosszul, vagy mi nem jó?[ előzmény: (5650) -Atys-, 2013.08.17 14:44:26] |
|
-Atys- | hozzászólásai | válasz erre | 2013.08.17 14:44:26 (5650) |
Sziasztok. Van egy apró problémám
Letöltöttem egy pár POI csoportot, konkrétan a feltárás kategóriánál vettem észre a következőt: Már letöltéskor is kicsit keveseltem a méretét ( 6 kb) Majd a letöltött *-gpx fájlt átkonvertáltam *.gpi formátumra, bemásoltam a Gps garmin/poi könyvtárába és megnyitáskor csak 5 pont van benne, a 238 db bejegyzés helyett. Ezt cseppet keveseltem, mert én magam jártam vagy 30-40 külszíni fejtésben, és még tudok vagy 20-at. Gondoltam megcsinálom más POI-val is, hátha csak ezzel van a probléma. Namost ezt a kilátók, várak POI-val is megcsináltam, ezekben ugyan jócskán több van, de még így sem annyi, amennyi a POI adatbázisban. ( pl: várakból 70 db , kilátókból 92 db, az adatbázisban pedig 140 db illetve 326 db van.
Ötlet? |
|
|
|