+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Mapy Tourist
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
---------------
az összes fórum egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
---------------
az összes fórum egyben
Leírások
---------------
A játékról
---------------
FAQ
---------------
Egyesület
Ki kicsoda
Fórummoderálás
Közhasznúság, 1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
---------------
GC a sajtóban
Előzmények
Old Fairy
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2013.09.01 18:49:50 (5729)
Előbb-utóbb a helyére kerül. Onnan fogod tudni, hogy
idekattintva
egy csomó
határkő
objektum keveredik a zsombolyok közé. :-)
[
előzmény
: (5728) Aniko & Gyuri, 2013.09.01 18:35:54]
Aniko & Gyuri
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2013.09.01 18:35:54 (5728)
Üdv az illetékeseknek!
Az általam feltöltött POI magyar területre esik.
http://openmaps.eu/?zoom=18&lat=48.56995&lon=20.71356&layers=0BTT
de, mig nem a helyén a határ, ez nem realizálható!
http://geocaching.hu/poi.geo?id=158661
Üdv.: gyuri
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[turistautak.hu]
[mozgó ládák]
[grafikonok]
[szavazások]
[jogi tudnivalók]
[e-mail]
[impresszum]