Előzmények
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2014.02.01 17:09:08 (5873) |
Már akkor is átmegy az openmapsra a poi, ha az adott te-ben nem volt rajzolás?[ előzmény: (5872) Peter68, 2014.01.27 13:03:10] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.01.27 13:03:10 (5872) |
Erről írtam már párszor, hogy ami adott nap 23:00-ig felkerül az adatbázisba, az másnap amikor elkészül az ottani fordítás, akkor kerül fel.
Hogy ez +1 nap vagy órák kérdése, az már más kérdés.
Nem rég pont Fairy segített abban, hogy az átfutási idő radikálisan csökkenjen.
Navitel, Garmin térkép, és a java online térkép már reggelre van készen.
A többi kicsit tovább tart.[ előzmény: (5871) Hev, 2014.01.27 12:42:49] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2014.01.27 12:42:49 (5871) |
Igen, ez a folyamat, az OMP-s térképeken kb. + 1 nappal később jelennek meg, mint a turistautak.hu saját kimenetein.[ előzmény: (5869) Ajtony, 2014.01.27 12:04:46] |
|
Ajtony | hozzászólásai | válasz erre | 2014.01.27 12:04:46 (5869) |
Nem ismertem, hogy a tyúk vagy a tojás volt-e előbb. Én az OpenMaps-ot néztem, és ott tűnt fel nekem, hogy az általam felvitt POI-k nagyon hamar megjelennek ott. De amit írsz, az alapján az a helyzet, hogy az OpenMaps a Turistautakról dolgozik? Ha ez kardinális kérdés, akkor így kell fogalmaznom: Tegyük fel POI-nak, mert a POI-k felkerülnek a Turistautakra? (És onnan kerül avagy sem az OMP-re?). [ előzmény: (5867) Hev, 2014.01.27 11:01:24] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2014.01.27 11:01:24 (5867) |
Az OMP-féle térképeknek nincs Magyar szerkesztői felülete, együttműködési megállapodás alapján a turistautak.hu adatbázisa alapján dolgoznak tehát amit a turistautak.hu féle térképek tartalmaznak csak az lehet rajta az OMP-s térképeken. Vagy kevesebb mert bizonyos tipusokat szűrhetnek, de több semmiképpen nem.
|
|
|
|