Előzmények
alnibell | hozzászólásai | válasz erre | 2017.02.17 21:21:58 (6375) |
Akárhogy is nevezzük, csak arra jó az ott tapasztalható látszólagos egyszerűsítés, hogy egyrészt értelmét veszítse a meglévő kódolási eszközkészlet sokszínűsége, másrészt - és ez a lényegesebb - a térkép hitelessége vonatkozásában a felhasználóban erősödjön a kétely.
Amikor érdemi, adatvesztéssel nem járó, kidolgozott pontosítási javaslattal éltem, fel sem vetődött, hogy egy rutin majd elvégzi a megfelelő átkódolásokat. Hajlandó lettem volna manuálisan összefésülni a KSH és a TuHu adatbázisának elemeit, ha lett volna legalább egy pirinyó affinitás, az egyetlen közreműködőn túl, a többiekben a dologhoz.
A most tapasztaltak ténylegesen igazolják, hogy mindenki azt csinál a TuHu-val, amihez csak kedve és persze hozzáférése van. Ja, és mindezt mindenféle előzetes tájékoztatás nélkül.[ előzmény: (6374) Hev, 2017.02.17 20:28:01] |
|
alnibell | hozzászólásai | válasz erre | 2017.02.17 19:57:28 (6373) |
Belenéztem a "kert" POI-k 327 db-os listájába.
Finom leszek: az nem más, mint a rendkívül nagyvonalú kódolás (egyik) mintapéldája.
[ előzmény: (6372) Hev, 2017.02.17 19:36:27] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2017.02.17 19:36:27 (6372) |
Ha úgy gondolod, hogy maradhat hát felőlem maradhat, nem keresek többet.
Végül is attól, hogy egy csomó Kaposváron lévő POI-hoz csak ez a szöveg volt beírva, a turista nem téved el, legföljebb elgondolkodik azon, hogy van e még lejjebb!
Közeli település: Pécs É felé 0 m
http://turistautak.hu/poi.php?id=177254
[ előzmény: (6371) Güszi, 2017.02.17 17:45:28] |
|
|
|