Előzmények
Robi(gyalogtúrák) | hozzászólásai | válasz erre | 2016.09.13 23:44:06 (76) |
Lehetséges, hogy láthatóvá váljanak? Elég fontos lenne, mert így "sok" a zsákutcának tűnő szakasz...
Rajzoltam fel néhányat erre-arra, és sehol semmi.
Köszi a válaszodat!!
[ előzmény: (75) Old Eye, 2016.09.13 23:36:55] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2016.09.13 23:36:55 (75) |
Elhamarkodottan nyilatkoztam. TD5m-en néztem, u.a. forrásból készül mint az oruxmaps.
Nálam se látszanak a lépcsők az utóbbin; van belőlük sok Zsámbékon, ahol lakom.[ előzmény: (74) Robi(gyalogtúrák), 2016.09.13 23:21:27] |
|
Robi(gyalogtúrák) | hozzászólásai | válasz erre | 2016.09.13 23:21:27 (74) |
Igen. Mindkettővel próbáltam...
Akármennyire gúvasztom' a szemem, nem látszik. Halványan sem. Semmilyen nagyításon sem.
Több lépcső nyomvonalát is próbáltam.
A most legújabban felrajzoltakat néztem vissza, ott vettem észre,....de visszanéztem régebbieket is és ott sem látom.[ előzmény: (73) Old Eye, 2016.09.13 23:16:34] |
|
Robi(gyalogtúrák) | hozzászólásai | válasz erre | 2016.09.13 23:11:30 (72) |
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy az Androidos (OruxMaps) kimeneten a lépcsők nyomvonalai csak nálam nem látszanak?
Esetleg valami beállításon kellene állítanom?
Köszi a választ előre is! |
|
|
|