+
geoládák
~
|
+
megtalálások
~
|
+
felhasználók
~
|
+
poi
~
|
fórum
|
FAQ
|
belépés
Térképek
Geomap +
Mapy Tourist
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
---------------
az összes fórum egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
---------------
az összes fórum egyben
Leírások
---------------
A játékról
---------------
FAQ
---------------
Egyesület
Ki kicsoda
Fórummoderálás
Közhasznúság, 1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
---------------
GC a sajtóban
Előzmények
Old Eye
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2017.06.23 19:57:40 (804)
Köszönöm a jelzéseket és Hajo segítségét!
A
szombathelyi M83 autóút
már látható (az első hibaüzenetet Fazék küldte és erről a szakaszról).
[
előzmény
: (803) V_Gabor, 2017.06.22 20:03:55]
V_Gabor
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2017.06.22 20:03:55 (803)
Pl. M30.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_aut%C3%B3p%C3%A1ly%C3%A1i
[
előzmény
: (801) Old Eye, 2017.06.22 17:27:46]
Old Eye
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2017.06.22 17:27:46 (801)
Épp ma reggel ugyanezt a hibát jelezték az M86-ról, az is csak nagyobb nagyítási szinten jelenik meg a térképen.
Utánanézek.
Hol vannak még kétszámjegyű autópályáink?
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[turistautak.hu]
[mozgó ládák]
[grafikonok]
[szavazások]
[jogi tudnivalók]
[e-mail]
[impresszum]