Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2017.07.27 14:10:36 (856) |
Köszönöm észrevételeidet. Keddtől [jav. O'Eye] végignézem őket.
Valószínűleg lesznek kérdéseim, konkrét adatokért megkereslek privátban. Főleg a garminos megtapasztalásaid aggasztanak.
Mindent újra kellene generálni az aktuális adatbázisból. - Hajlok is rá. Ami még visszatart -
- jó lenne pontosan tudni, mi okozza a nem frissüléseket, csak sejtéseim vannak
- egy teljes csempe frissítés jobban leköti a rendszer erőforrásait mint a Garmin kimenetek gyártása (az se kispályás menet)
úgyhogy csak akkor szeretném elindítani, ha biztosra vehető az elvárt eredmény.
[ előzmény: (855) FTom, 2017.07.27 13:31:33] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2017.07.27 13:31:33 (855) |
Régebben is tapasztaltam már (most nem keresném vissza a fórum hozzászólást), hogy az új raszteres régóta nem teljesen frissül. Mindent újra kellene generálni az aktuális adatbázisból.
A mostani tapasztalat: egy hete a Felső-Tiszában rajzoltam, és az új raszteresen, Nagycserkesz környékén még 2013. május előtti állapotok szerinti település-poligon feliratok is szerepelnek. Ami poligont újonnan rajzoltam, azt megjeleníti (kis betűmérettel), a meglévő poligonok maradtak nagyobb méretű felirattal.
A régi raszteres, mely jó két hónapos, még nem mutatja Nagycserkesz-Markóbokor egyhetes, új poligonját, a szomszédos bokortanyák nevei viszont helyesen szerepelnek rajta. Az új raszteres pl. még mindig a 2013. május 4. előtti, Nyíregyháza-Halmasbokor stb. feliratokkal jelenik meg.
A garmin kimenet sincs rendben, az egy héttel ezelőtti telepítőbe az akkori rajzaim bekerültek, a két nappal ezelőtti szerkesztések (Felső-Tiszavidék, Közép-Tiszavidék tájegységekben) hiányoznak a mai telepítőből![ előzmény: (852) Old Eye, 2017.07.27 11:04:41] |
|
|
|